İnsanın yüzünde kurt olur mu? [13+]


İşin tıbbi yanına dayanıyor olsam da burda ilk defa bu tür bir video yayınlıyorum, midesi kaldırmayanlar veya kurtlu Fransız peyniri lafını duyunca ortam değiştirenler hiç izlemesin, “kurt adam” tabirine reaksiyon gösterenlere de önerilmez.

Biyoloji derslerinden kancalı kurtları, tenyaları ve bilimum asalakları hatırlıyorum fakat bu melun mahlukların genelde gözden ırak bölgelerde (bağırsak, mide çeperi vs.) takıldıklarını biliyordum, hatta bir kısmı çıplak ayak derisinden sızıp dolaşım sistemine karışıyordu felan ama bunların işi iyice abartıp insanın yüzünde de atraksiyona girişeceklerini hiç tahmin etmezdim. Doktorların elemanın yüzünü mıncıklarken arkadan gelen gülümseme sesleri de (sanki manavdan patlıcan seçiyormuşcasına) beni iyice kıllandırdı, hani adamlar sanki her Perşembe hastalarının yüzünden kurt ayıklıyormuş gibi. Ne lan bu o kadar sık rastlanan bir durum mudur ya? Aman deyim Allah korusun…

(Sitemi sömürüp sırtımdan geçinen asalaklar, aha siz de bana aynı bu kurtlar gibi görünüyorsunuz, aynı.)

Benzer Yazılar

Kullanıcı Puanları: 1 (1 oy)
Yazar Caner
1984 doğumlu olan yazar 2011 yılından bu yana Kocaeli’de ikamet etmekte, ülke çapında hizmet veren bir bilişim firmasında web geliştirici olarak görev yapmaktadır.
Yayınlanan okur yorumları okurların kişisel görüşlerini ifade etmektedir. Bu yorumlardan egonomik.com ve sahipleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum

  1. Cihan  /  19 Ekim 2009, 16:22 Cevap

    oha yav cidden oha nasıl böyle bişey olmuş :Ç iğrenç bi espir yapyım ; günü geçmiş adamın kurtlanmş asdfgafggg

    Thumb up 0 Thumb down 1

  2. Tufan  /  18 Kasım 2009, 22:28 Cevap

    Ne yedikleri, ne yaptıkları hiçbişeyleri belli değil ki bu insanların. Videoya yaptığın yorum çok doğru olmuş Caner ;)

    Thumb up 3 Thumb down 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Işınla bizi Sıkati!