Brezilya’da bulunan ilginç yaratık


Efenim yeni keşfedilen bu yaratığımızın Brezilya yöresinde bulunduğu söyleniyor. Hakkındaki tüm kaynaklar İspanyol ecnebicesi olduğundan pek fazla bir detay bulamadım ancak Google Translate‘in ifade ettiği kadarıyla deniz kestanesi ile dev bir tırtıl karışımı iğrenç bir yaratık olduğu söyleniyor (evet özellikle “iğrenç” kelimesinin altı çiziliyor).

Yahu o değil de bizim millet kırk yıllık örümceği bile eline alamaz, süpürgeyle kışkışlar, adamlar yeni bir tür bulmuşlar mıncık mıncık edip sırıtarak oynuyorlar. Ne malum sokmayacağı? Ne bileyim jelimsi bir sıvıyla elinizi eritmeyeceği? Gavur işte hayatları bilimkurgu…

Bir de çekik gözlü hatuna bakarak bu ne biçim Brezilyalı demeyin turistmiş o, ilgili mercilere sorduk öğrendik.

Benzer Yazılar

Kullanıcı Puanları: 0 (0 oy)
Yazar Caner
1984 doğumlu olan yazar 2011 yılından bu yana Kocaeli’de ikamet etmekte, ülke çapında hizmet veren bir bilişim firmasında web geliştirici olarak görev yapmaktadır.
Yayınlanan okur yorumları okurların kişisel görüşlerini ifade etmektedir. Bu yorumlardan egonomik.com ve sahipleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum

 1. İbrahim Başeğmez  /  08 Mayıs 2010, 12:58 Cevap

  Bu adamlar bu yaratığı da yer yakında !..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. gevv  /  08 Mayıs 2010, 22:55 Cevap

  Çok şirin :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. zehraaaa  /  19 Mayıs 2012, 17:19 Cevap

  lan ne kadar pis insanlar var o hiç ele alınırmı ığğğıyyyyyyy

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Işınla bizi Sıkati!