Korkunç(!) MySpace profil resimleri


Son zamanlarda daha çok sosyal bir arkadaşlık platformu gibi görünse de bildiğim kadarıyla MySpace’in var oluş amaçı yarı-ünlü veya ünlü olmak isteyen kimselere kendilerini reklam edebilecekleri bir platform sağlamaktı. Fakat sanırım bu profil resimlerinin sahipleri “kendini reklam etmek” olayını tam olarak kavrayamamış.

Bir daha düşündüm de belli de olmaz ha, şu an ben bu resimleri buraya ekleyerek bir nevi reklamlarını yapmış oluyorum ya, zaten amaçları da bu olabilir mi? Hani reklamın iyisi kötüsü olmaz hesabı?..

Benzer Yazılar

Kullanıcı Puanları: 0.1 (1 oy)
Yazar Caner
1984 doğumlu olan yazar 2011 yılından bu yana Kocaeli’de ikamet etmekte, ülke çapında hizmet veren bir bilişim firmasında web geliştirici olarak görev yapmaktadır.
Yayınlanan okur yorumları okurların kişisel görüşlerini ifade etmektedir. Bu yorumlardan egonomik.com ve sahipleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

4 Yorum

 1. rufack  /  21 Mayıs 2010, 21:15 Cevap

  Tiksindim lan valla tiksindim :D

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. Yunus  /  22 Mayıs 2010, 09:32 Cevap

  son fotodo helanın içinde pokmu var. Kantır-sıtrayk geldi aklıma cs_siege bölümünde evin içindeki helada bok vardı ateş edince patlıyodu :D

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Caner  /  22 Mayıs 2010, 09:49 Cevap

  @Yunus: İşte tesbitçi ruh budur, o fotoğrafın burda olma sebebi sanırım o detay :D

  Thumb up 2 Thumb down 0

 4. ErcanSss  /  24 Mayıs 2010, 02:37 Cevap

  yaw arkadaş şu kendini çekenlere uyuzdum ,en son fotoğrafı gördüm bi yaşıma daha girdim. memeleriyle beraber kendi bokunu reklam eden bi zihniyet..

  bi başka detay o kenara nası sıçtığı.. normal bi insan ortaya sıçar, zaten bunun oyunu var “ortada sıçan” :D ne boktan bi comment oldu caner kusurabakma :)

  Thumb up 2 Thumb down 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Işınla bizi Sıkati!