Yılın aksiyon filmi: Kediler ve Kargalar

Yılın aksiyon filmi: Kediler ve Kargalar
Kendi halinde takılan iki kediyi durmadan taciz edip aralarına fitne sokan kargalar, hazırladıkları kavga ortamını büyük bir keyifle izliyor, üstüne bir de “hadi koçuma hadi aslanıma, patilerini kullan vur, vurr!” şeklinde tezahurat yaparak her iki kediye de gaz veriyorlar. Bu karga milleti harbiden çok şerefsizmiş lan.

Benzer Yazılar

Kullanıcı Puanları: 0 (0 oy)
Yazar Caner
1984 doğumlu olan yazar 2011 yılından bu yana Kocaeli’de ikamet etmekte, ülke çapında hizmet veren bir bilişim firmasında web geliştirici olarak görev yapmaktadır.
Yayınlanan okur yorumları okurların kişisel görüşlerini ifade etmektedir. Bu yorumlardan egonomik.com ve sahipleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum

 1. Latif Esil  /  28 Kasım 2010, 23:31 Cevap

  Yaa Resmen Smack Down Gibi =)

  Bence Beyaz Kedi Başka Bir Kediye Zarar Verdi yada Öldürdü Tamammı Ondan Sonra Kargalar da Bunu Gördü Siyah Kediyi Çağırdı Ondan Sonra Zaten Olay Çığrından Koptu.

  Manyak Bişey Ama Yaa Caner Abicim Bunu Paylaşırım Bloğumda. =)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. bymfy  /  30 Kasım 2010, 13:48 Cevap

  Vay be süper flim, 2 bile çıkar bence kesin çıkmalıda onuda biz çekelim caner abi.. eğer oyuncu bula bilirsek tabi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Işınla bizi Sıkati!