Polis Ahmet Şengül’ün “Hız Yapma” isimli klibi


Polis amiri Ahmet Şengül’ün “Ölümü garanti olsun diye üstüne bir de alkol alır” türü sözler içeren, rap ile oryantal soundun ustalıkla sentezlendiği marjinal çalışması. Duyarlı, hisli, vicdanlı ve bir o kadar detone olan polisimizin an itibariyle 4,5 milyon kişi tarafından ziyaret edilmiş www.polisahmet.com isimli bir de web sitesi bulunuyor.

Uyarı: İzlediğiniz videodaki her şey gerçektir.
Ahmet Şengül

Benzer Yazılar

Kullanıcı Puanları: 0 (0 oy)
Yazar Caner
1984 doğumlu olan yazar 2011 yılından bu yana Kocaeli’de ikamet etmekte, ülke çapında hizmet veren bir bilişim firmasında web geliştirici olarak görev yapmaktadır.
Yayınlanan okur yorumları okurların kişisel görüşlerini ifade etmektedir. Bu yorumlardan egonomik.com ve sahipleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5 Yorum

 1. Umut  /  15 Ocak 2011, 20:14 Cevap

  Ahmet Şengül polisimizi tebrik ediyorum. Keşke tüm polisler, mesajlarını bu kadar iyi verebilseler, mesajlarını vermek için bu kadar uğraşsalar, mesleklerini doğru icra etseler, kendilerine olan güvenlerini tazeleseler de biz de hem can güvenliği açısından hem de trafikte korunduğumuza inanabilsek.
  Kesinlikle bu klipten alınabilecek çok mesaj var. Çalışmalarının devamını bekliyorum, yayalar için, alkollü araba için, sık ihlal edilen kurallar için, trafik ışıkları için… İster rap olsun, ister rock olsun, ister TSM olsun… Hepsini dinleyen ayrı bir kesim var ve bu mesaj kesinlikle yerine gidiyor.
  Tebrikler Ahmet hocam.
  (Kesinlikle dalga geçmiyorum.)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ahmet şengül  /  23 Mart 2014, 23:19 Cevap

   Tşk ler .Sizin gibi değerli kişilerin desteklerinden aldığımız enerji ile “Farlarını yak” “Dikkat dikkat ” “Trafik kolbastı” “kaldırımdan yürü” “Emniyet şeridini kullanma ” Uysana baba” ve 2014 yılı için “sen benim kim olduğumu biliyormusun ?” isimli çalışmalarımızı yaptık.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. rufack  /  17 Ocak 2011, 17:16 Cevap

  Tamam lan sus, “kontrol bende” diyesim geldi. Dedim bile.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Cem Karakoç  /  21 Ocak 2011, 00:14 Cevap

  Hayatımın en kötü 3 dakikasını geçirdim. :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Onur  /  30 Mayıs 2013, 20:36 Cevap

  Ben bunu bugüne kadar nasıl görmedim :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Işınla bizi Sıkati!