İşte Çinlilerin insan olmadıklarının kanıtı (+18)

Uyarı: Video son derece rahatsız edici görüntüler içeriyor, izlememeyi tercih edebilirsiniz.

Pazar yerinde 2 yaşındaki Yui Yui isimli küçük bir kız çocuğuna araba çarpıyor. Şöför çıkıp ne olduğuna bile bakmadan canice çocuğun üzerinden geçerek kaçıyor. Ardından çocuğun üzerinden başka bir araba daha geçiyor ve yerde kanlar içinde dakikalarca can çekişmesine rağmen yanından geçen 18 kişiden bir tanesi bile yardım etmiyor.

Sonra bana “neden Çinlilerden nefret ediyorsun?” diyorlar. Ediyorum arkadaş nefret ediyorum, pisler, ahlaksızlar, vicdansızlar, dünyada işkenceleriyle ünlü tek milletten bahsediyoruz ya. Tam şu anda birileri bana kırmızı bir düğme gösterip “bu düğmeye basarsan Çin’in üzerinde binlerce atom bombası patlayacak, haritadan silinecekler” dese emin olun o düğmeye basmak için bir an bile tereddüt etmem.

Facebook Yorumları

17 Yorum

 1. By Mufettis

  Nefretini Çok iyi anlıyorum kardesım , Bu kesim için bizlerde nefret ediyoruz ama elden birşey gelmiyor.. Kınıyorum bu paylasımını blogumda paylasacagım..

 2. alihan

  Allah belalarını versin şerefsizlerin, insan dışı yaratıklar nolacak. Umarım bunu yapanlar acı çekerek ölürler.

 3. Emre

  Kardeş ben 5-6 ay önce izlemiştim bu videoyu, hani bir tabir vardır “kanım dondu” valla aynen öyle kanım dondu nutkum tutuldu, Sonra aklıma bir arkadaşımın 4-5 yıl önce söylediği bir söz geldi, kendisi yılın 6 ayını Çinde geçirir “Çinlilerde zerre merhamet yok” derdi. Şimdi daha iyi anlıyorum. 

 4. kadir

  O iyi niyetli toplum oluşumuzdan ama herzaman olmuyor işte Allah’tan gece bebeği gördülerde kurtuldu. Söylemek istediğim orada kaldırıma düşen bebek değil, insanlıktır. Son günlerde böyle olaylar çok arttı bunlar için söyledim.

 5. Onur

  Abi tamam haklısın bu şerefsizliktir,adiliktir.Ama şunu da hatırlatmak gerek,Amerikan askerleri Irak’ta,Afganistan’da,İsrail askerleri de Filistin’de birsürü müslüman kız çocuklarına ve kadınlara tecavüz edip ardından kurşuna dizdi.Şimdi paylaşacaksan bunları da paylaş.Bunun Çin’i,dini,ırkı olmaz.Yani bu görüntülerin montaj olabilme ihtimalini de düşünmek gerek.Neden Abd askerlenin yaptığı şerefsizliği gösteren bir video yok hiç youtube’da.Değil mi?Bak bu yaptığın ırkçılıktır.Daha önce de söylemiştim.Kusura bakma ama o patlattığın atom bombasında bu kız çocukları da ölmeyecek mi? biraz mantılı düşünelim lütfen.

 6. Zekeriya

  bizim ülkemizde var mı insanlık çinlileri konuşuyoruz. kaç kişiniz yoldaki bir ölü köpek veya kediyi yolun kenarına çekti. kusura bakmayın ama gerçekler acıdır.

 7. Caner
  Yazar

  @Zekeriya ölçüt kedi ve köpek ise ben açık yüreklilikle bunu bir çok kez yaptığımı söyleyebilirim. Hatta kombo sayılırsa henüz ölmemişlere bile yardım etmişliğim vardır.

 8. mustafa liman

  ya olay üzücü ve biz insanız diye gezenler için utanç verici ama o kadar yazı yazmışın üzüldüm demişin çocuk ezildi diye tepki gösteriyorsun ama aynı yerin üstünde milyonlar bomba patlatıp haritadan silmeye çalışıyorsun peki orda başka yaşıyan çocuk yokmu çocuğuda geçtim insan yokmu bu nasıl bir kezattır o yüzden baştan aynaya bakmak lazım o kadar uzaklara gitmeye gerek yok

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir