nargile

Nargilemin marpucu da gümüştendir gümüşten


Yeni TürküYedikule

Evet sevgili dostlar, yukarıda görmüş olduğunuz kültürel doku abidesi ve hemen altında yer alan fasıl musıkisi bundan kelli Pazar akşamlarımın vazgeçilmezleri arasındadır. Bu tür etkinliklerden hoşlanıyorsanız ve İzmit’e yakınsanız gelin misafirim olun beklerim. Tütün getirin yalnız, bir de şöyle bir kuralımız var bilginiz olsun.

Facebook Yorumları

18 Yorum

 1. Emre

  sigarada çekerken anlıyorsunda bu mereti çekerken ciğerine ne kadar çektiğini anlamıyorsun. ben ilk defa geçen hafta içtim. çektiğimi anlamayınca salarken 40 sn duman çıktı ağzımdan, baya yangın alarmını çaldıracak kadar duman çıkardım yani.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Caner
  Yazar

  Evet çok asılmamak lazım mümkünse kısa kısa. Bir de sigara gibi düşünmemeli bunu, yanına koyacaksın ara ara çekeceksin o orda yanacak.

  İşin aslı ben sigarayla arama mesafe koymakta yardımcı olmasını umuyorum. Sigara içmeyeceğim (bugün içmedim mesela), o esnada “Hele bi Pazar olsun nargileyi yakar keyfime bakarım” düşüncesine tutunacağım. Bakalım İnşallah faydası olur.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Salih Ulu

  Kesinlikle daha fazla zararlı, şiddetle uzak durmanız tavsiye olunur. Aksi halde sizin cenazeniz üzerinden reklamını yapmayan bir belediye bulunuz. Ve de egonomik.com için bir vasi..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. mseckin

  Nragile iyidir iyi :) +3 arkdaş ve bir okey takımı tatından yenmez 😀
  usta tütün olayı nargilede çok önemli birincisi tütün kaliteli al ikincisi tütünü bol koyma üçüncüsü tütünü folyoya yapıştırma sakın.
  hadi bol keyf :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Çağrı Mustafa Alkan

  Caner, açık adresini ver bana :) Şaka bir yana neredeyse her hafta dizi çekimlerine geliyorum. Bir arada gelmek isterim.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Usluer

  Abi bende gelmiştim İzmit’e bir ara. Ama Karamürsel’de kaldım ben. Önümüzdeki yaza tekrar gelirim. Kim bilir o zamana kadar ölmezde sağ kalırsak… :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Atakan Kandemir

  İyi zehirle kendini caner pazarları.. zaten o nargileyle 1 hafta boyunca sigara içmiş kadar olacağından tiryakilerle aradaki fark kolay kapanır…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Çağrı Mustafa Alkan

  @Caner, Geldim. Şimdi Efe Petrol’ün orada ajanstayım. Vaktim olursa, vaktin de olursa uğramak isterim yanına :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Çağrı Mustafa Alkan

  @ Caner, yarım saat sonra otobüsüm kalkacak, İstanbul’a gideceğim ama sık sık çekimlere geldiğimden bir dahaki sefere demenin rahatlığını da taşıyorum :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Şenol

  Gelelim hocam :) Blogesinti adminiyim ben. Tanışmış oluruz – reklam içermemektedir bu :) Bilgi amaçlıdır silebilirsiniz.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>