Bu hediyeler sevgilinizi üzebilir

Hediye neden alınır? Karşınızdaki kişiyi mutlu etmek için. Hatta yıllar geçse de özenle sakladığı hediyeyi her gördüğünde sizi hatırlaması için. Ancak durum her zaman bu şekilde olmuyor. Yani almış olduğunuz yanlış bir hediye ile bırakın yıllar sonra sizi hatırlamasını anında unutabilme ihtimali de iki katına çıkıyor.

Özellikle önümüzdeki en yakın özel günlerden birisi olan sevgililer günü için siz de hediye seçerken kesinlikle dikkatli olun. Sevgililer günü hediyesi hafife alınmayacak hediye türlerinden. Belki arkadaşınız sizin onun için almış olduğunuz hediyede anlayış gösterebilir ancak söz konusu sizin sevgiliniz olunca onu kaybetme riskiniz bile bulunuyor. Sevgiliye hediye almak için seçim yaparken bazı ürünlerin yakınından bile geçmemeniz gerekli. Özellikle Sevgililer günü hediyesi erkek için bir çorap alırsanız tabi ki sevgilinizi gerçekten şaşırtabilirsiniz. Ancak kötü bir anlamda. Şimdi çorap ne alaka diyebilirsiniz ama maalesef en çok tercih edilen yanlış hediye çeşitlerinden birisi.

Sevgiler günü hediyesi için yine kadınlara alınmaması gereken hediyelerin başında da yapay çiçekler geliyor. Gerçek bir çiçek buketinin etkisini yaratamadığı gibi sanki arkadaşınızın ofisine bir çiçek göndermişsiniz hissi de yaratabilecektir. Komik duruma düşme ihtimaliniz de yapay bir çiçek ile oldukça yüksek.

Sevgililer günü için aslında en doğru hediyeyi kalbiniz size söyleyecektir. Onu için içten yazdığınız samimi bir not ile birlikte vereceğiniz küçük bir hediye bile tüm hediyelerin üzerinde olacaktır. Bunun için çok telaşlanmadan sadece onu ne kadar çok sevdiğinizi düşünün ve onun için alabileceğiniz en samimi sevgililer günü hediye çeşitleri için hediyesepeti.com sitesini vakit kaybetmeden ziyaret edin. Üstelik kendi yazdığınız notları bile almış olduğunuz hediyenizin üzerine yazdırma şansınız da bulunuyor. Aşkınızı bu şekilde hediyeniz ile birlikte ölümsüzleştirebilir ve onun için gerçekten de duygusal bir sürpriz hazırlamış olabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir