10 Egonomik okurunun sevgililer günü hediyesi Koldugmem.com’dan!

Yarışmamız sona ermiştir, tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Önümüzdeki sevgililer gününde 10 Egonomik okuru sevdiklerine tam 90 TL değerinde kol düğmesi hediye etme şansı yakalayacak! Bu dev kampanyaya katılmak ve yüksek prestijli hediyelerden birine sahip olmak için tek yapmanız gereken Koldugmem.com‘un Facebook sayfasını beğenmek, hepsi bu kadar!

10 Şubat 2011 tarihine kadar Facebook sayfasını beğenip bu yazının altına hediyelerden birini istediğini belirten katılımcılar arasında yapılacak çekiliş sonucu tam 10 kişi, kendi ve/veya sevgilisinin isimlerinin baş harflerini taşıyan kol düğmelerinden bir çiftine sahip olacak, kazanma şansınız çok yüksek!

Yarışmaya katılmak için vakit kaybetmeden www.facebook.com/koldugmem adresine giderek sayfayı beğenin ve şu anda okuduğunuz bu yazının altına katılmak istediğinizi belirten bir yorum bırakın, dilerseniz hangi harfleri istediğinizi de belirtebilirsiniz. Size ulaşabilmemiz için mutlaka geçerli bir e-posta adresi yazdığınızdan emin olun.

Kazananlar 10 Şubat 2011 tarihinde açıklanacak ve hediyeler 10-11 Şubat tarihlerinde sahiplerine ulaşacak. Sahip olacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki sayfayı inceleyebilirsiniz:

http://www.koldugmem.com/urun/kisiye-ozel-kol-dugmesi-tasarimlari/tek-harfli-kol-dugmesi-tasarimlari/

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

91 Yorum

  1. rufack

    Valla iyi hatırlattın Caner, artık sevgililer günü için hatuna bir hediye düşünmeye başlasak iyi olacak :)

  2. Ergin

    Vallahi ben de Google’dan arama yaparken denk geldim. Eğer kazanırsam D ve E harflerinin işlendiği bir düğmeye hayır demem. Kazanamazsam da canınız sağolur bişey olmaz :D

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir