2 Egonomik okuruna Cartel’in yeni albümü hediye!

Bu yarışma sonlanmıştır, katılım gösteren herkese teşekkür ederiz.

Yeni bir yarışmayla karşınızdayız sevgili Egonomik severler. 16 yıl aradan sonra bomba gibi bir dönüş yapan Cartel’in şerefine 2 şanslı okurumuza “Bugünkü Neşen Cartel’denalbümünü hediye ediyoruz.

Albümlerden birine sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Egonomik’in Facebook sayfasını beğenmek ve bu yazının altına yarışmaya katılmak istediğinize dair bir yorum yapmak. Kurallar her zaman olduğu gibi yine oldukça basit; herkesin sadece bir katılım hakkı var. Dileyenler bu yazının bağlantısını kişisel bloglarında, Facebook sayfalarında veya diğer sosyal medya alanlarında paylaşarak ikinci bir katılım hakkı elde edebilirler.

Son katılım tarihi 25 Mart 2011 Cuma. Bu tarihten önce yapılan yorumlar arasından çekilişle belirlenecek 2 kişi Cartel’in yeni albümüne sahip olacak. Yarışmamız şu andan itibaren başladı, tüm katılımcılara bol şanslar.

ÖNEMLİ: Önceki yarışmalarımızda kazananlardan bazılarına ulaşamadığımız için hediyelerini yedek talihliler aldı. Bu açıdan yorum yaparken size ulaşabileceğimiz gerçek bir e-mail adresi yazmaya özen gösterin. E-mail adresinizi sadece size ulaşmak için kullanıyor ve kimseyle paylaşmıyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

74 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir