Responsive WordPress Beyaz Şablonlar

20 adet beyaz ve temiz WordPress teması

Flat ve Minimaslist web sitesi tasarımları 2013 ve 2014 yılında web üzerinde hakimiyetini göstermeye başlamış bir modern eğilimdir.” Elbette teşekkürlerimiz IOS7’ye, bir web sitesinin basit, şık ve mükemmel olabileceğini gösteren konsepti sayesinde yeni bir dönem başladı. Örnek olarak, Dropbox ve The New York Times gibi sayfalar sadelik ve okunabilirliği vurgulamak adına bu yeni tasarımları ilk kabul edenler arasında yerlerini almışlardır. Metin ve renk bolluğu neredeyse her bir web sitesi kullanıcısını etkilemektedir. Modern yaşamın hızına ayak uydurabilmek için daha açık mesajlar ile kullanıcılara hizmet etmek daha çekici hale gelmiştir.

Daha detaylı minimalizm trendini yansıtan, sadece tek bir renk netliği ve temizliği vurgulamak arzusunda iseniz, bu temada kullanabileceğiniz renk seçimi tarafsız olarak kesinlikle beyaz olmalı. Koyu renklerin aksine, zıt bir tek renk beyaz keder, depresyon gibi herhangi bir çağrışımı yok ve pozitif anlamda umut vermek ile ilişkilendirilebilir. Beraberinde kullanılan geometrik şekiller ve karmaşık başlıklar kesinlikle sitenize yeni bir hava katacaktır. Beyaz mutfak tarzı bir renktir. Bu kusursuzluğu ile tamamen saflığa katkıda bulunmuştur. Ayrıca, bir web sitesinde kullanılan beyaz, içeriğin okunabilirliği açısından harika bir kullanıcı deneyimi sağlayacağına emin olabilirsiniz.

Tüm bu gerçekler web sitenizin güncellenmesi ve hizmetlerinizin son derece iyi bir seçenek olduğu fikrini izleyicilere iletecek en iyi seçenek olduğu kesindir. Düzgünlük eğilimi dışında kalan sıradan bir web sitesine bakmak oldukça zevksizdir. İnsanları web sitenizin üzerinde kalmalarını sağlamanız gerekmektedir. Eğer siz sadece şu anda bir web sitesine başlamak istiyorsanız, beyaz bir tasarım ile başlamak oldukça yerinde bir karar olacaktır, beyaz bir sayfanın günümüzde trend olan bir güncelleme ile düzenlemekte akıllıca bir iştir. Yeni bir web sitesi tasarlamak yerine önceden tasarlanmış harika seçeneklerde bulunmaktadır.

Elbette bu seçim kesinlikle sizin kendi tercihlerinize bağlı olan bir konudur. Ancak, ben yinede sizlere hazır temaların sunmuş olduğu bir takım avantajları burada anlatmak istiyorum. Hazır temalar size zaman kazandırır, pratik ve kaliteli sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlar. Özel bir tasarım yaptırmak ise sizlere oldukça fazla zaman kaybettirir, işinde uzman ve isteklerinizi kusursuz olarak karşılayacak bir tasarımcı bulmanız gerekir, sonrasında genel olarak fikirlerinizi anlatmanız ne istediğinizi sonuçlandırmak adına uzun bir iş sürecine girmiş olursunuz. Özel bir tasarım ile hazır bir tasarımı fiyat olarak kıyasladığınız zaman aradaki uçurum gibi farkı açık bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Hazır bir tasarım her zaman daha hesaplıdır, neredeyse 10 katı daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Böylelikle özel bir tasarıma harcayacağınız parayı başka faydalı şekillerde kullanabilirsiniz.

Hazır tasarımlar sizlere bir çok özelleştirilebilir seçenek ile sunulmaktadır. Navigasyon seçenekleri, tema görünümü gibi seçenekleri kolaylıkla istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Böylelikle benzersiz bir tasarım elde edebilirsiniz. Kurulumu itibari ile sizlere oldukça pratik şekilde sunulmaktadır, 15 dakika gibi kısa bir sürede web sitenizin kurulumunu gerçekleştirebilir ve tam bir özelleştirme işlemine hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Hazır bir temada sunulan bütün görüntüler sizlere lisanslı olarak sunulmaktadır. Bunun anlamı bu görüntüleri kullandığınız taktirde hiç bir telif hakkı ile karşı karşıya kalmayacağınız anlamına gelir. Artı olarak bu görüntüleri dilediğiniz herhangi farklı bir proje için kullanmanıza izin vermektedir.

En sevdiğim ve günümüze en iyi şekilde ayak uyduran özellik ise bu temaların mobil dostu olmasıdır. Modern kullanıcılar artık interneti her yönü ile aktif olarak kullanmaktadır. Mobil kullanıcıları kesinlikle göz ardı edemeyiz, bu hazır temalar sizlere mobil duyarlı özellik ile gelecek ve hiç bir kullanıcı kaybına uğramaksızın tek bir yönetim paneli üzerinden onları yönetmenize izin verecektir.

Size bugün tanıtacağım temalar TemplateMonster gibi gelişmiş bir şablon sağlayıcısı tarafından sunulmaktadır. Eğer bu şablonlar ile herhangi bir sorun yaşarsanız size 7/24 destek olabilecek profesyonel bir ekip her zaman sizin hizmetinizde olacaktır.

Şimdi dilerseniz bu harika şablonlara birlikte göz atalım.

Proje Yöneticisi Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tema

Şık bir iş için bu tema açık bir şekilde konsantrasyon ve zihin durumunu net bir şekilde yansıtmaktadır. Bu proje yönetimi ve danışmanlık alanında düşüncülerinizi net bir şekilde aktaracaktır. Bu duyarlı tema ile net bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

Beyaz Parlaklık Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Şablon

Çok renkli elemanlar, düz beyaz arka plan üzerinde oldukça iyimser gözüküyor. Bu tema çok amaçlı ve dikkat çekmeyen olumlu bir yaklaşım sunmaktadır. 

Hafif ve Pozitif Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tasarımı

Sıcak kiraz rengi ve süt beyaz bir arada bu tema hafifliği ve sunduğu yaratıcı enerji ile oldukça pozitif bir enerji sunmaktadır. Bu oldukça başarılı bir sunum yapmaktadır. 

Profesyonel bir Gülümseme Bootstrap Cherry Framework WPML Hazır WordPress Şablonu

 Bu duyarlı tema işinizi genişletmek için oldukça faydalı olacaktır ayrıca farklı dil seçeneklerinde sunum yapabilmek için hazırdır. Harika bir lightbox görüntüsü en güzel sunumları yapmanız için izin veriyor. 

Temiz ve Fonksiyonel Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Şablonu

Bu iyi yapılandırılmış şablon iki farklı ızgara ile tezat bir şekilde ve mutlak geometrik şekillerinden oluşmaktadır. Eğer net bir düzen ve basit bir web sitesinde gezinmeniz gerekiyorsa, o zaman bu şablon sizin isteklerinize en doğru şekilde yanıt verecektir. 

Yeni ve Yenilikçi Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tasarımı

Beyaz renk yeniliğin ve yaratıcılığın rengidir. Bu parlak resimsel malzeme öne çıkmanızda size yardımcı olacaktır ve ürünleri daha dikkatli şekilde izleyicilere teşvik etmenizi sağlayacaktır. 

Kontrast Kazanın Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Şablonu

 Siyeh, beyaz ve kırmızı dikkat çekmek için kullanılan tezat bir kombinasyondur. Siyah bir menü üzerindeki kategoriler ile ziyaretçiler sayfayı keşfe devam edeceklerdir. 

Ciddiyetini Göster! Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tema

Kaliteli tek renkli görüntüler içeren bu beyaz tema profesyonellik anlayışını aktarıyor. Siz müşterilerinize profesyonel çözümlerinizi göstermek için strese girmenize gerek yok, bu tema en mükemmel şekilde size yardım edecektir. 

Renk Damlaması Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tasarımı

Rafine renk kullanımı bu temayı oldukça çekici hale getirmekte. Bu olumlu etkileşim kişiler üzerinde harika bir izlenim bırakacaktır. 

Tropikal Özet Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tema

Beyaz düzeni ile basitlik sunan bu tropikal portakal ve greyfurt suyu renkleri gerçekten mükemmel görünüyor. Minimalist tasarımın her elemanı önemlidir. Yazı tipleri ve ayarları ile kesinlikle web üzerinde fark edileceksiniz. 

Yenilikçi Vizyon Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Şablon

Bu tasarımın ilginç bir özelliği ve ızgaralar ile bölünmüş lightbox harika bir sunum yapmaktadır. Bu panel resmi etkisi yaratarak ziyaretçilerin ilgisini kazanacaktır. 

Basit Kilo Kaybı Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tema

Bu parlak tema neredeyse gerçekçi tuşlara sahiptir. Kilo kaybı bir sürecin net bir resmini sunan sezgisel tasarımı ile bu web sitesi parmaklarınızın ucunda gibi görünüyor.

Şeffaf Çözümler Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tasarımı

İletişim işi ile ilgili çalışanlar ve iş verenlerin işi gerçekten hiç kolay değil. Açık mavi tonlarla bu tema iş yaklaşımını sakin ve rahat bir şekilde koruyacaktır. 

Geleceğin Peyzajı Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tema

Modern bina projeleri genellikle beyaz ve gri tonlar ile monokrom paleti ile gerçekleştirilmiştir. Bu tema uzun projelerinizde kullanmak adına harika olacaktır. 

Bir Yardım Eli Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Şablonu

Bu temanın mavi özelliklerini söylemeye gerek yok, sakin olun! Şablonun taze görünümü sizin yardımınız ile çözülmeyecek hiç bir sorunun olmayacağı hissini verebilirsiniz.

Mükemmel Formu ile Mutlak Geometri WordPress Tasarımı

Temiz yapısı ile bu alışılmadık büyüleyici tema en yüksek derecelere ulaşmanızı sağlar. Tema unsurları alışılmadık şekilde yürütülmektedir. Bu sıra dışı temada bulunan şekiller bir karmaşıklık sunarak insanlara keşif etme şansı sunuyor. 

Mozaik Resim Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tasarımı

Bu instagram ilham verici tema metin yığıntısı olmaksızın ziyaretçileri direk olarak etkiler. Resimsel işaretlerle insanlara hitap etmenin en kolay yolu. Bu çok basit görünse bile onun başarısının belirleyici faktörlerinden birisidir.

Her Şey Sizin Elinizde Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Şablonu

Gölgeli mavi bu iyi düşünülmüş tema hakkında emniyet ve güven hissi vermektedir. Şablon istenilen çıkışı ile müşterilere sunmak adına dinamik bir kurumsallık sergilemektedir. 

Eğlenceli ve Etkileşimci Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tema

Az bir miktarda metine sahip olan bu tema görüntüler ile vurgulama yapmıştır, bu tema aslında harika bir eğilimi yansıtmaktadır. Onun interaktif özellikleri keşif süreci için mükemmeldir. Bu sürpriz ve keşif hissini insanlara yansıtmaktadır, sıra dışı özellikleri ile bu web sitesi fark edilmenizi kolaylaştıracaktır. 

Büyük Parti Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tasarımı

Beyaz masumiyetin ve çocukluğun rengidir. Işık saçan pembe ve mavi gölgeleri ile birlikte ile tatillerinde  eğlenceli ve sevinçli rahat bir atmosfer sunmaktadır. El yazısı oldukça kişisel bir dokunuş katıyor.

Temiz ve Modern Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tema

Ne yaptığınızı bu açık mavi tema ile yapılandırılmış tema en kapsamlı şekilde ikna edici sunum gerçekleştirmektedir. Harika görüntüler ile bu çalışma yaklaşımı tüm etkinliklere net bir şekilde vurgu yapacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

6 Yorum

 1. ahmettatar dedi ki:

  Barış bak bu kaçıncı yazın ama daha hiçbirinde 1 tane bile yorum yok dedim şu şeytanın bacağını kırsın çocuk ben yorum yazayımda.. Caner’in de bu tür yazılarına bak onlarda da hiç yorum göremezsin en azından bir çoğunda göremezsin.. Peki ama neden..? Çünkü paylaşılan içerikte Caner’den yahut senden bir parça olmayınca cezbedci bir yanı olmuyor da ondan.. 20 tane böyle tema yerine senin kendinin hazırlamış olduğun bir temayı paylaşmış olsan yorum üzerine yorum yapılırdı eminim.. Yani biraz özgün olmalı diyorum.. O kadar emek veriyorsun vakit ayırıyorsun ama işe yaramıyor gibi görünüyorlar hiç yorum olmayınca sence de öyle değil mi..?

 2. Furkan’a ek olarak eklemek isterim. Bu tür uygulamalar yurt dışında alışıldık uygulamalardır. Türkiye’de biraz daha kısıtlı sayıda oluyor. Seo amacının yanı sıra ortaklık programı ile alakalı olduğunu da belirtmek isterim. Kendine güvenen bu konuda yetenekliyim diyen herkesin makalesini de TemplateMonster Blog sayfasında link çıkışı yaparak yayınlamaya hazırım, Caner bey zaten bu konu hakkında bilgi sahibi.

 3. ahmettatar dedi ki:

  Ortaklık programı, seo falan anlamam ben.. Benim niyetim senin kendi hazırladığın temayı görmek.. Eleştirimi de motive edici, güdüleyici bir eleştiri olarak algılamanı isterdim , ancak ortada savunma psikolojisinin kokusu var ne yazık ki..

  • Temsil ettiğim bir firmanın çalışanı olarak benden istenileni yapıyorum. Bunun dışında başka bir şey söz konusu değil. Bireysel değil büyük bir ekibin parçası olarak kendi temalarımızı Caner bey’in onayı ile sunuyorum. Belki bu tür firmalardaki iş akışını bilmediğinizden dolayı bu görüşe sahip olabilirsiniz. Anlayışla karşılıyorum.

 4. ahmettatar dedi ki:

  Hmm işin rengi değişti şimdi.. Ben bunu bir iş olarak yaptığının farkında değildim.. Yani karşımda profesyonel bir makale yazarı var öyle mi doğru mu anlamışım..? Evet o firmalardaki iş akışından haberim yok bir ara anlatabilirsen çok sevinirim.. Bu arada mısır gevreği buğday gevreği falan olur ya Nestle nesfit corn flakes falan niye hep sütle karıştırın derler ki bak süt kalmamıştı bende karışık meyve suyuyla karıştırdım oooy oyy lezzet fırtınası resmen burda olsaydın da bir deneseydin..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir