20 yıl önceki haliyle sohbet eden adam

Jeremiah McDonald isimli eleman 1992 yılında, yani bundan tam 20 yıl önce gelecekteki kendisiyle sohbet etmek üzere bir video hazırlıyor. 2012’de bu videoyu işliyor ve ortaya 32 yaşındaki haliyle 12 yaşındaki halinin sohbet ettiği eğlenceli bir iş çıkıyor.

Bazılarımız “1992’nin üzerinden ne ara 20 yıl geçti lan?” diye sorabilir, benim de ilk tepkim böyle olmuştu. Şahsen ben yazılı kağıdının üzerine 1991 yazıp, sonra silip 1992 olarak düzelttiğim günü daha dün gibi hatırlıyorum. İnsafsız zaman

Normalde Türkçe olmayan içerikleri siteye ekleme konusunda son derece titizimdir fakat şu an bu video için ne yazık ki başka bir seçeneğim yok. Olur da kardeşim bu işe el atıp güzel bir Türkçe altyazı hazırlarsa ben de siteye eklerim.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. Korhan dedi ki:

  2000 de doğanların 12 yaşında olduğu bir çağda yaşıyoruz.. biz ki 85 lerde doğanlar, atarisinin tv çıkışının her daim laçka olduğu, “farkında” bi tabaka ile bir araya gelindiğinde tetrisin tuşlarına sert basanların eleştirildiği, power rangers ta tuttuğu rengi olan, pokemon da değişik diyarlara giderken, “bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz” diyerek kendine gelen. teşekkür takdir belgelerinin fotokopi hatta faks ile çoğaltıldığı yılların insanları. bu oyuna gelmeyelim, gerçi yazdıklarımı okuyunca gelmediğimiz oyun da kalmamış he, devlet bize ücretsiz psiklojik destek versin..

  pikaçu
  seçtim ama kimi
  en tatlı birisini
  nasıl söylesem sana
  ilk harflerine baksana

 2. Çağrı Mustafa Alkan dedi ki:

  Vay anasını ya, geçmiş gerçekten geçip gitmiş :)

 3. Betül dedi ki:

  Adamın whovian olması ayrı bi hoşuma gitti :D Blink muhabbeti tam olmuş

 4. Kadir dedi ki:

  Buyur kardeşim burda altyazılısı var Youtube seçenekli bulamadım bu linkten yayınlayabilirsin sanırım. Kolay gelsin.

  http://www.izlemex.tv/izlemex.swf?v=Nzg2Mzk1

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.