Bill Gates Zihninizi Okuyor!

Egonomik ve Bill Gates’ten yılın projesi: Bill Baba Zihnimi Oku! Uzun uğraşlar ve bürokratik engellerin ardından ulaştığım Bill Gates, Egonomik’te “müdür” olduğunu görünce duygusal tarafına yenik düşüp bu kimsenin bilmediği yeteneğini Egonomik okuyucuları için su yüzüne çıkarmaya karar verdi. Üniversite yıllarında Mısırlı bir bilgeden öğrendiği zihin okuma tekniklerini dünyada ilk defa Egonomik için hayata geçireceğini ifade eden Bill Gates’e bizi kırmadığı için teşekkür ediyoruz. (Cidden, zihninizi okumazsa zamanınızı iade ediyoruz! 🙂 )

 

Evet çocuklar yanlış duymadınız zihninizi okuyorum!
Üniversite yıllarımda Mısırlı oda arkadaşım paraya olan düşkünlüğümü
farkettikten sonra beni bir kuytuya çekip “Olum Bill, sende olan para
aşkını bir başka insan evladında görmedim, madem öyle gel sana Eski Mısırlıların kullandığı bir zihin okuma tekniğini öğreteyim de kahrından ölme, keseni doldur!
” dedi, o gün bugündür zihin zihin gezip cebimi doldururum, fakat siz Egonomik
okuyucuları için bu yeteneğimi ilk defa beleş olarak su yüzüne çıkaracak ve parayı nasıl da bir kenara bırakabildiğimi göstererek dudağınızın uçuklamasına sebep olacağım.


Zihninizi okutmak için tıklayın:
BILL BABA ZİHNİMİ OKU

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

8 Yorum

 1. Selam caner.. Sorgudaki resimler 6 farklı resim olmak yerine sadece 9 ve katlarını aynı resim diğlerinide farklı resimler kullansaydı sırrın anlaşılma ihtimali düşerdi.. tabi script hazır dğeilse..

 2. Caner
  Yazar

  Tayfun script hazır değil ben yazdım fakat eğer dediğin gibi olsaydı 90 tane farklı resim kullanmak gerekecekti e siteyi yavaşlatmaya ne gerek var? Hem bu ikon setinde o kadar resim yoktu 🙂 O ayrı zaten muhabbeti bilmeyenler bununla bile baya bi uğraştılar 🙂

 3. Evet haklısın galiba ama bana bill gates babayı anlatan o oldu xD
  yaa ben bu konuyu hiç görmemiştim az önce sanırım bill gates ile ilgili bi konuyu okurken benzer yazılarda gördüm öyle girdim.. tebrikler  güzel olmuş 🙂 biraz geç oldu ama…

 4. sakine re

  3 saniyede çözdüm ben durumu. yapılan işlem 9 ve  9 un katları ona göre resim koyuyorlar..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir