Site tanıtım: Mypictr.com


Wordpress kullanıcılarının veya okuyucularının çoğu avatar problemini Gravatar.com sayesinde çözmüştür. Fakat sosyal paylaşım ağları için henüz bilinen bu tür genel geçer bir avatar hizmeti yok. Bu eksikliği farkeden birileri her ne kadar soruna kökten bir çözüm getirmese de en azından zamandan tasarruf etmek isteyen sosyal medya bağımlılarına kolaylık sağlamak maksadıyla bir site hazırlamışlar: mypictr.com.

Sitede Myspace’den Twitter’a kadar bilinen tüm sosyal ağlarının izin verdiği boyutlarda kendi avatarınızı oluşturmanız ve daha da güzeli direkt site üzerinden profilinize gönderebilmeniz mümkün, tek yapmanız gereken kullanmak istediğiniz resmi yüklemek ve sosyal sitenizi seçmek, hepsi bu kadar.

Siteye ulaşmak için imlecinizi tarayıcınızın adres çubuğuna geritip www.mypictr.com yazmanız yeterli (hayır, mypicTR değil “my picture”).

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

7 Yorum

 1. zac_i_e

  ben bu yazıyı nasıl okumamışım ya :S bu wordpresse nasıl avatar ekleniyo diye düşünüyodum 😀 sonunda googledan aradım buldum da meğerse burda da varmış 😀 final dönemi diye atladık bunu heralde 😀

 2. zac_i_e

  açığı kapatcam hocam merak etme 😀 ama nisandan sorası için bişi diyemicem 😀 dağlar beni bekler 😀

 3. zac_i_e

  TSK nın malı oluyorum nisanda 😀 o şimdi asker yazarsınız benim için 😀

 4. Caner
  Yazar

  Vay anasını ne diyosun ciğerim, senin için özel uğurlama yapacam otobüs kaldırtacam siteden 🙂 Neyse şükür Nisana kadar vaktimiz varmış 🙂

 5. zac_i_e

  1,5 ayımız var nerdeyse daha inşallah 😀 Gerek yok otobüse felan yaw 😀 düşünmeniz yeter 😀 😀

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.