Böcek Yiyenler


Ne kadar saf, duru ve buram buram Anadolu kokan bir başlıkla giriştim bu yazıya. Oysa “Allah’ın cezası Çinliler” veya “Yiyin de boşaltamayın emi” gibi kötü niyet belirten veya esefle kınayan bir başlık da gayet iyi giderdi, kalbim temiz benim.

Friend’lerimin feedlerinde mi rastladım nerde rastladıysam o dakika bu dakikadır hem paylaşım sahibi vatandaşın parmaklarına zeval diliyor hem de kusmamak için kendimi zor tutuyorum. Aslında bünyede kusma güdüsünü tetikleyen esas şey görüntü değil, ses, kafamda canlanan cızırdama sesi… Yeminle söylüyorum bu “yemeklerin” (böağk) yapım aşamasına hasbelkader şahit olsaydım on kaplan gücünde kusar, en yakın motorlu testereye doğru yönelirdim.

Bakınız uyarmadı demeyiniz, içerde işler daha da çirkinleşiyor ve menü daha da iğrençleşiyor o açıdan “Yazının Devamı” şeysine tıklamadan önce bir kere daha düşünün (feed takipçilerinin bu konuda pek fazla seçme şansları yok, kusura bakmasınlar). Hayır o değil de evrende gıda edilmeye müsait o kadar canlı varken neden böcek?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

11 Yorum

 1. umtcvk

  ulan şöle yada kızarmış bi hamam böceği olsaydıda yeseydik çok şanslı bu çinliler ya:D altarnatif çok biz burda hergün öğlen olunca mağzada dayımla ne yicez die düşünüp duruyoru 😀
   
  Ümit= Bknz; “Ruh Hastalıkları belirtileri”

 2. Caner
  Yazar

  Ben sana ruh hastası diyerek bir de ruh hastalarından tepki almak istemem şekerim, sen ruh hastalıkları üstü bi kimsesin.

 3. umtcvk

  zor azizim sorma
  lan bu arada ayın sonu geldi lan? birde şubat 31 değil 28 çekiyo lan :S ayın sonu daha da çabuk geldi lan:s Napcaz be kamil….?

 4. zac_i_e

  milyarlarca adam var napsınlar yiyecek mi yetişir onlara. ne bulurlarsa yiyolar işte 😀 afiyet olsun demek düşer bize 😀

 5. Caner
  Yazar

  Sinan… Bitirdin beni Sinan, düşünce çöllerinde susuz kaldım Sinan… Bunlar övülmek için değil “ıyy ne iğrenç şeylermiş” felan demek için burda Sinan.

 6. umtcvk

  =)) balık ekmek yerine ii bir altarnatif olur eminn önünde böcek ekmek gelll vatandaş gell=)) eminöünnde olmasa bile böle daha varoş kesimlerdeolabilir=))
  mesela bir ekmek fırının hemen yanında bir eyr tutup malzemeyi beleşe getirebilirsin=)  ee devir ekonomi tasarruf devri kaç paradır o böceğin kilosu biliyomu sen?

 7. HOTCHE

  Aslında blinçaltında seni bu böcek yiyaaalaa olayından soğutan durumu ikimizde çok iyi biliyoruz Şekerim.. “Bööyle bööceğe yicek gibi bakıyaa” diyen kız bizi çok fena kandırdı.. Böceğe karşı bi sempatimiz varsada artık kalmadı.. 🙂

 8. hacer

  aman allahım ya bok bulsalar onu yer bunlar ya bütüm pislikler bunlrdan çıkmış kurban olıyım ben yaprak sarmama mercimek çorbama

 9. esra

  öğğğğ aman Allahım ölcem ya bööğğğ ne iğrenç bu japonlar bazen balkonda falan karafatma görüyorumda korkup annemi çağırıyorum adamlar yiyo ya yuhhh

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir