Köpeklerden daha köpeksin İsrail!


Uluslararası sulardaki, yeryüzü insanlığının son zerrelerini taşıyan gemilerin kumandasını zorbalıkla ele geçirip kendi karasularına çektin, her zamanki gibi en iyi bildiğin şeyi yaptın; dünyanın en azılı teröristi olarak savunmasız insanları büyük bir zevkle katlettin! Bizleri, yani kahpeliklerine gözlerini dünyaya açtığı günden beri şahitlik etmiş olan bizleri bir kez daha kin ve nefretle doldurdun…

Yıllarca kardeşlerimizi öldürdün, bacılarımıza tecavüz ettin, bugün ise memleketimin topraklarında; Tunceli’de, İskenderun’da PKK maskesiyle evlatlarımıza kahpece saldırıp bir de bizleri sindirmeye çalışıyorsun!..

Sen sosysuzlardan daha soysuz, beyaz bayrağa ateş eden, yüzüne bile tükürülmeyecek kadar aşağılık İsrail; eğer bugün birileri çıkıp bana sizden 10 tanesini acılar içerisinde katledebilme şansı vereceğini söylese, iki soluğum arası kadar tereddüt edersem bana da anamdan emdiğim süt haram olsun! İnşallah bugün yarın birileri çıkıp “haydi evlat silah başına” der de, Rabbime olan 26 senelik borcumu seni yeryüzünden kazımak uğrunda öderim!..

Kimse çıkıp bana “galeyana gelme” demesin, “aman 3. dünya savaşı çıkacak” demesin, “barış” demesin! Benim hayatım boyunca galeyana gelmek için bundan daha geçerli bir sebebim olmadı. Açıkca düşmanım olan itin soyu benim gemime, benim sivilime saldıracak, yüzüme tükürecek ve ben hiç bir şey olmamış gibi susup oturacağım…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

6 Yorum

  1. Pınar

    Arkadaşlar bu olay çokta garibinize gitmesin dünyayı israil yönetiyor ve bu yaptığıda daha yapacakları dışında hiç birşey düşünün TBMM inşaatı sırasında döşenen yer karolarında bile masonların işareti var ve bu sadece bize has deil beyaz sarayda bile var dünyayı masonlar şuan için perde arkasından masonları yönetiyor ve perdenin aralanmasına çok az kaldı. Bu nasıl bir dünya dersek bende çözemedim daha çözemedende ölüp gidicez gibi.( masonlar yahudi değildir diyen arkadaşlarımız olursa Türkiye’ de resmi olarak faaliyet göstermeleri serbets olan masonların resmi sitelerini incelerlerse yahudi sempatizanlığını çok daha görüceklerdir)

  2. rufack

    Bu dünyaya ikinci bir Adolf Hitler şart oldu işte. “Bir gün gelicek öldürmediğim her yahudi için bana küfredicekseniz.” Evet Sayın Hitler çok doğru söylemişsin, çünkü şu an hem sana hemde israilli pezevenklere ana bacı dümdüz gidiyorum..

  3. Kullanıcağım kelimeler doğrumudur bilemem.Adolf hitlerin lafı doğru çıktı.İsrail oğullarına olan öfkem tarif edilemez.Hep bir bardak ve taşma çizgisinde su ilişkimizi taşıran son damlaydı hemde büyük bir damlaydı.Savaşsa savaş zaten bir gün sonu gelmeyecekmi dünyanın..

  4. selcuk bey

    nammussuz alcak fasist nazi terörist yahudiler dünyayi parmaginda oynatiyorlar madem ki beni bu görüslerimden dolayi anti-semitik olarak yaftaliyorlar o zaman öyleyim hic rahatsiz olmam yahudi bana ve milli degerlerime dinime peygamberime islama milletime devletime düsman olabiliyorda olabiliyorken o zaman ben neden düsman olmayacakmisim ben düsman olunca anti-semitist oluyorum o zaman bundan hic rahatsiz mademki öyleyim öyleyse öyleyim bu ne alcakca bir seytani zihniyettir hain nazi fasist yahudiler.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir