Uydunet ile download hız rekoru


Yukarıdaki eşyanın tabiatına ters bir durumun resmidir. 1 mbps Uydunet kullanıcısıyım ve geçenlerde 50 MB’lık bir dosyayı bu hızda saniyeler içerisinde indirerek tarifi imkansız bir haz yaşadım.

Ne olduğunu, neden olduğunu bilmiyorum ama Uydunet’in şu sıralar sapıttığını ve bu tür durumlarla son zamanlarda sıkça karşılaşmaya başladığımı söyleyebilirim. Eğer bu bir arızaysa ben razıyım arkadaş, arıza dediğin böyle olmalı.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

13 Yorum

 1. Muhammet

  abi nası yaptın bea 😀 ben 16mbit ttnet kullanıcısıyım ben bile anca 750 kb ‘e çıkıyorum 😀 arıza süpermiş 😀
  Ama bi keresinde net coştu 126mbit diyordu hız ölçer. O ara benim arkadaşlar da o civarlarda hız almış. Sanırım böyle arada hızı artışı denemesi falan yapıyorlar. 😀

 2. azmi

  keşke bende aynı hızı görebilsem. ankarada evimi taşıdım ve uydunetimide taşıdım ve o gün bugündür her internete girişimde lanetler okuyorum uydunete. bu bölgedeki uydunet altyapısı sorunluymuş ve yapabilecekleri birşey yokmuş. sorunum devam ediyor ve benim hala 1 senelik sözleşmem var…

 3. biseyi belirtmek istiyorum arkadaslar uydunetin saha calismalari su anda cok ilerledi 10 mbps internet baaglantisinda 90mbps hizi goren arkadaslar var.

 4. alimert

  @Caner
  sağol tabide hız alanı limiti var 25 gb 😀
  dolandırıcılar 😀
  gerçi 10-15 liraya 3 katına çıkarabiliyosun ama .d

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir