Liseli gencin son fotoğrafı


Hani derler ya bazen bir tek kare her şeyi* anlatır diye, heh işte o söz bu kare için söylenmiş. Genç arkadaştan bir daha haber alınabildi mi merak ediyorum. İnşallah kaçmıştır. 1.90 boyunda ve 110 kiloyum, bu amca aynı hışımla üzerime doğru geliyor olsaydı şerefsizim kaçardım, hiç yoktan refleks olarak kaçardım. Hele “Artiz ne arar la bazardaaağ?” diye bağıraraktan geliyor olsaydı arkama bile bakmadan kaçardım çünkü ne bu soruya verebilecek bir cevabım olurdu ne de “noluyoruz lan?” diyecek zamanım.

* Bu ağzıına tükürdüğümün “her şey” i bitişik mi yazılıyordu ayrık mı? Aptal Google her iki yazım biçimini de doğru kabul ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

8 Yorum

  1. çocuğun yerinde olmak isterdim lan ben. ne güzel hiç bi derdi tasası yok tek derdi eğlencesine bakma pis pis sırıtıp foto çektirmek. ahhh nerde o gençliğim 🙁

  2. @Frary çocuk bilet atmadan yahut akbil okutmadan yani yolculuk parasını vermeden inmiş olabilir yahut şoföre küfretmiş olabilir arkadaşlarının yanında gaza gelip..:) Baksana şoförün gözleri dönmüş..:D

  3. Çocuk otobüse binmek yerine gidip ayağını basamağa koyup, ayakkabısının bağcıklarını bağlıyor. Bu sırada çocuğun arkadaşları kahkahalarla gülünce şoför sinirlerine hakim olamıyor.
    Olayın videosu: http://www.youtube.com/watch?v=r93j9pLJ0VI

    Bu arada, @Caner sadece “her şey” için düşünme. “şey” her zaman ayrı yazılır.
    “Şey, öyle bir şeydir ki her şeyden ayrı yazılır.” 🙂

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir