Ali Arslan’ın WordPress kitabı çıktı!


Ali Arslan, WordPress konusundaki bilgi ve tecrübelerini takdir ettiğim, bu konudaki çalışmalarını elimden geldiğince takip etmeye çalıştığım konusunda uzman bir blog yazarı. Az önce öğrendiğime göre kendisi WordPress üzerine birikimlerini paylaştığı, 288 sayfalık başvuru kaynağı niteliğinde bir kitap hazırlamış. Kitaba Hepsiburada.com sitesinden ön siparişle, sadece 15.81 TL + KDV karşılığı ve kargo ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz.

Ben Hepsiburada.com’dan alışveriş yapmamaya yeminli olduğum, daha doğrusu Hepsiburada benim vereceğim siparişi özellikle geç göndereceği için kitaba alternatif yöntemlerle ulaşmaya çalışacak ve inceledikten sonra izlenimlerimi detaylı biçimde paylaşacağım.

Ali Arslan ve WordPress kitabı hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.arslania.com/wordpress-kitabi-on-satista.html

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

10 Yorum

 1. Bu güzel sitede benden bahsedilmesi beni çok mutlu etti. Başta WordPress Severlere verdiğin destek sonra da bana karşı gösterdiğin ilgi için çok teşekkürler Caner.

  Dostluğumuz daim olsun, saygılar 🙂 

 2. Ali beyin sitesini biliyorum ve yeni başlayan birisi olarak sıkıştıgımda beni kurtardıgı zamanlar olmuştur, kendisine çok teşekkür ederim.

  Söylemeden geçemeyeceğim, kitap keşke kitapyurdu.com da da olsaymış.
  Hepsiburadayı bende sevmiyorum ama bu kitap için alışveriş yapacagım.

  Caner bey size de teşekkür ederim, neredeyse hergün geliyorum mekanınıza 🙂  

 3. Selam, Arkadaşlar gerçekten ben böyle hevesle emeklerini yazılı kitaba yada sitesi üzerine döken insandan onur duyuyorum. Ne başarıdır ki bakarmısınız kitaplar bile çıkıyor. Helal olsun diyor başarılarının devamını bekliyorum. CANER abi takipçinim durmak yok yola devam 😛

 4. Eren

  Kitabı yeni aldım bende, kitabda WP Super Cache eklentisinin kurulumu vardı denetim yapmaya çalıştım eklentiyi fakat olmadı birde sorun çıkardı yeni bir yazı yazıcağım zaman konuya resim eklenmiyor ayrıca önizlemede olmuyor yardım eder misiniz? 1 hafta oldu WordPress geçeli.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir