Cendere


Çok fena daralıyorum şu son zamanlarda. Yetiştiremediğim işler ruhumu daraltıyor, bir sürü ödeme birikti ve dahası da gelecek. Her şey üstüste geliyor gibi ve bu seferkiler sağlığımı da etkiliyor. Hani hayatınıza sihirli bir değnek dokunmasını istediğiniz o anlar vardır ya, işte tam olarak onlardan birini yaşıyorum.

Her zamanki gibi tırnaklarımla kazıyarak atlatmaya çalışacağım. Bu sefer de üstesinden geleyim de sonrası Allah kerim…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

7 Yorum

 1. Allah kolaylık versin dostum. Ben de çok atlattım o badireleri, hala da atlatmaya devam ediyoruz. Zaten hayat dediğimiz şey bu bahsettiklerinin küçükleri ve büyüklerinin birleşimi değil mi? Küçükleri farketmiyoruz, o kadar.

 2. Soğukkanlı olmalısın Caner.. Ne kadar stres yaparsan o kadar elin ayağın birbirine dolaşır.. İnsan stres altındayken sıkıntı içindeyken sağlıklı düşünemez.. Önce rahatla.. Sonra muhakkak kısa sürede halledersin sen..

 3. Suat

  Caner kardeş yaklaşık 4 aydır sağlık problemlerim var. 4 aydır doğru düzgün çalışamıyorum. 30 dan fazla doktora gittim. 2 hafta hastahanede yattım. Ne zaman geleceği belli olmayan nöbetler geçiriyorum. Nefesim bir anda kesiliyor. Her tarafım uyuşuyor. Bu sırada kanımdaki lökosit değeri (WBC) 26-30 binlere çıkıyor. Ara ara bilincim gidiyor. İnan ciddi bir durum ama daha doktorlar tam bir teşhis koyamadı. Kronik lösemi olabilir diyorlar. Halen gidip geliyorum.
  Bu esnada işyerimde işler gerçekten iyi. Hatta yetişemiyoruz. Ama sağlık yerinde olmadıktan sonra bi anlamı kalmıyor. 180 boyunda 90 kilo dağ gibi delikanlı adama böyle hastalıklar yakışmıyor.
  Hep söyler ler ya, “sağlık olsun” diye. Şaka değil kardeş. Sağlığın yerinde olsun, iş güç oluyo gidiyo.

 4. glş

  Caner abi bu mübarek ayda inşallahh bütün sıkıntıların geçer,sağlığın sıhhatin her zaman yerinde olur .. bence herşey iyi olacak:)

 5. Caner
  Yazar

  Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar. İnsanlık hali işte, Allah hepimize gönül ferahlığı, sağlık ve bol bol yaşama sevinci versin.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir