Samet bize “büyük e” yaz


Aferin sana Samet 🙂

Ekleme: Samet’i destekliyoruz, aha da:

e

Akımın patenti: http://friendfeed.com/geceharamisi

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

11 Yorum

 1. srkn

  Bu adam şimdi öğretmenim diye geçiniyor mu birde ? Çocuk büyük harf ile küçük harfin ayrımını yapamıyorsa eğer o elinde telefon çekim yapan lavuk kendine sorsun bakalım neden öğrenememiş. Belli ki bir problemi var çocuğun, o nu çözeceğine çocuğu hem arkadaşlarına hemde video yu izleyen herkese rezil ediyor kendince.

 2. Caner
  Yazar

  Ben şahsen çocuğun rezil olduğunu veya hocanın videoyu bu maksatla yayınladığını sanmıyorum. Bence bu gayet normal bir durum.

 3. srkn

  Böyle bir video hangi amaçla yayınlanabilir ki başka. Arkadan tüm sınıf sana gülecek hoca elinde telefon seni reklam edecek. Vay memleketimin haline. Ondan sonra atanamıyoruz derler. Böyle öğretmen olacaklarsa eğer, umarım hiçbiri atanamazlar.

 4. Esat Tanören

  Garibim ya, :):) tamam öğrenememiş olabilir, o yaştaki okul arkadaşları da buna gülebilir bu da çok normal, öğretmenin durumu normal mi? Bu devirde normal, daha neleri var video sitelerinde, hafif kalmış. Ama yılllaar öncesine göre değerlendirirsek öğretmenin yaptığı ayıp tabii ki. Ya çocuğa hakkaten üzüldüm o omuz silkerek “bu kadar biliyorum” der gibi tavrı yokmu 🙂 bitirdi beni.

 5. Bence de çocuğun rezil olduğu falan yok.. Öğretmen bey büyük harf ile E yaz deseydi çocuk anlayacaktı bence büyük e dese bende Samet gibi yazardım valla.. anlamazdım ki büyük harfle yaz demek istediğini öğretmen Türkçe öğrenememiş ama çocuk Türkçe biliyor demek ki bu durumda..

 6. Özkan

  Düz mantık gibi birşey 😀 Ama yazık çocuğa da şaka maka..

  – Örtbenim bu “e”
  + Büyük “e” yaz 
  – Örtbenim bu da büyük e

 7. Bilgehan

  Çocuk pisikolojisinen bi haber hoca. Sınıfta çocukla bu şekilde alay ederek, onu videoya çekerek, bir de utanmadan internete koyarak kendi büyük “e” sini yapmış haberi yok…

 8. tabi insan nasıl anlamak isterse öyle anlar ben bu videoda öğretmenin düz mantığa öğrencisi ile örnek vermesini anladım yani düz mantığın ne oldugunu acıklar cinsten 

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir