Bıyıklı kız


İnsanların dış görünüşleriyle dalga geçmem, sadece “enteresan” insanları blogumda paylaşmak gibi bir hobim var. Yanlış olmasın… Gülmüyorum ben…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

21 Yorum

 1. Emre

  Photoshop değildir dimi bu? Hayır bıyıklısını gördümde pos bıyıklısını ilk defa görüyom. Not: ben de gülmüyom. 🙂

 2. Caner
  Yazar

  @Pilot Binbaşı senin bu tesbitlerin bir gün beni öldürecek var ya 🙂

  @Emre abi bildiğin halis mulis bıyık ya, fotoşopla uğraşsan bu kadar temizini çizemezsin 🙂

 3. emre

  Sağdakindede hafiften bir badem bıyık başlangıcı var gibi.Nereden denk geldi.Her kadında bıyık görmeye başladım şuan

 4. saçları sarıya boyayalım, kaşları alalım, biraz dudaklara silikon, bir de burun için estetik operasyon. gözlere lens, vücuduna da plates..

  üstüne de mega ultra süpersonik lazer epilasyon..

  lakin fotonun yanında ki diğer hatun , sizlere afet-i devran gibi geldiyse bunda bıyıklı kızın rolü büyük..

  not: gülmek derken 😀

 5. ali

  belki ideolojik bir olay vardir. Zamaninda Kursat’in yaninda 40 tanede bundan olsaydi ne Cin kalirdi ne de Hindistan.

 6. Şaka maka Kürşat falan deyince Tarkan filmleri vardı ya Kartal Tibet oynardı aynı ona benzettim nedense..:) Bir ara Telsim’in Uzanlarda olduğu ara akşam 10dan sonra konuşmak bedavaydı ya o ara arkadaşlar sallayıp bir numara çevirdiler kızında canı sıkkınmış konuştular sonra kız hergün çağrı atıyor bizde arıyoruz sohbet ediyoruz Funda idi kızın adı arkadaşça gırgır şamata 4 -5 kişi dahil oluyoruz sohbete hoparlörden bazen konferans görüşmeler falan neyse tabi Funda’nın da yanında kızlar var şarkılar söylüyorlar filme giden filmi anlatıyor falan kral ortam yapmıştık çekirdeği alan geliyodu yanımıza dinlemeye yurtta.. Neyse birgün hadi bir şarkı tutalım falan dedik herkes birine bir şarkı hediye etsin dediler.. O arada İbrahim Tatlıses Pala Remziyi yeni çıkarmış benimde çok hoşuma gidiyor melodisi Funda dedi ki hadi Ahmet sen de benim için tut bir şarkı bende Pala Remzi dedim hay dilimi eşşek arısı soksun meğer kız okulun en bıyıklı kızıymış üstüne alınmış bişey mi ima ediyor diye sustu kapattı telefonu bir dahada aramadılar sonraları bir arkadaşı hatır sormak için arayınca öğrendiydik yaptığım gafı..

 7. Acaba uzun saçlı ve hafif ostrojen problemi olduğu için göğüsleri biraz büyük bir erkek olabileceğini düşündünüz mü? Ne bileyim bardak mesela, dolu taraf boş taraf? :D:D

 8. Benimde aklıma geldi Esat ama gel gör ki artık kadınlar kızlar sürekli erkek gibi çalışa çalışa testesteron hormonu da çokça üretiliyor vücutlarında o yüzden bıyıklarını aldıran kızlar kuyruk oluşturuyor bayan kuaförlerinde eskiden bu kadar bayan kuaförüde yoktu ya ondan işte şimdiki kadar bıyıklı kadın yoktuda o yüzden o kadar bayan kuaförü yoktu.. Erkek olmak zor zanaat kadınlar da erkekler gibi davranmaya başladıkça erkekler kadar sorumluluk almaya başladıkça vücut testesteron üretmeye başlıyor.. Yani sıklıkla karşılaşılan birşey esasında ama aldırdıkları için belli olmuyor işte bu üstteki aldırmamış niyeyse..:)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir