“Tecavüz sahnesi beklentileri karşılamadı”


İnsanlar bir televizyon dizisinde tecavüz sahnesi izlerken ne tür beklentiler içerisine oluyorlar? Veya bir tecavüz sahnesinin beklentileri karşılayabilmesi için sahip olması gereken kriterler neler?

Ulan ölmüşüz de ağlayanımız yok be. Harbi söylüyorum.

The kaynak: http://www.ensonhaber.com/iffet-dizisinde-carpik-iliski-izle-2011-11-01.html

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

5 Yorum

  1. Ben, ses gelmedimi o sahneye tecavüz sahnesi demem. Bi kere orjinaline yakın değil zaten. yıl 2012 ama gelişme yok. Şahsen benim beklentilerimi karşılamadı. 🙂

  2. Bilgehan

    Benim şimdi aklıma takılan konu ise haberi yapanlar bu durumu nasıl tespit etmişler? Demmek ki ellerinde bir beklenti ölçüm cihazı var ve bununla ölçüm yapmışlar.

  3. Eskiden Hülya Avşar’ın Berlin in Berlin filminde masturbasyon sahnesi vardı ya onun konuşulduğu kadar konuşulacağını ummuşlar demek ki ama konuşulmamış hiç ondan diyolar beklentileri karşılayamadı diye yani beklentileri dikkat çekmesi popülarite yakalaması hakkında polemikler ortaya çıkmasıymış ama olmamış işe yaramamış.. Bunu okuyunca bir ara Ejder Kapanı filminde Kenan İmirzalıoğlu ile bir hatunun sevişme sahnesi vardı bayağı konuşulmuştu (hakkaten başarılı bir sahneydi) demek o sahnede bu ümitlerle çekilmiş onu anladım..

  4. Abdullah PEKMEZ

    Beklenti izleyicilerin değil, perdenin arkasındakiler. İstenilen izleyici sayısına ulaşamamış olabilirler.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir