Garanti Bankası sarhoş olursa


İşte bu her şeyi açıklıyor. Ben de diyorum ulan bu bankanın bana yaptığını ayık kafayla kimse yapmaz, meğer olay buymuş. Meğer Garanti Bankası güne bir “shot” atmadan başlamıyormuş.

The oricınıl kaynak: http://ff.im/OCHZL

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

23 Yorum

 1. Semih

  Garanti bankasından nefret eden 1 000 000 kişi bulabilirim, bu kadar itici bir banka olamaz! Ve biz değil onlar bize muhtaç!

 2. emre

  Bugün garantiden otomatik ödeme talimati veriyim dedim.
  Toplamda 6 fatura.Yıllık ücrete karşılık olur diye düşündüm.Yine yıllık ücret alıyor.Ne aç bir bankadır bu çözemedim.
  Nefret etmeye devam ediyorum !!!

 3. sevgi

  Garanti Bankası kadar aç, çalışanları kadar yalancı ve dolambaçlı bir banka daha yoktur. Lanet olsun ki maaşımı bu bankaya yatırıyorlar. Maaş hesabı olarak tanımlanan hesabımdan bile hesap işletim ücreti tahsil edildi. Hem de iki ay içinde iki kere. Bana birincisinin bile iade edileceği söylenmişti banka şubesi ve haklı müşteri(!) hattından… işim gücüm var ne kadar uğraşabilirim bunlarla.

 4. özge

  arkadaşlar sizinle başımdan geçen bir olayı paylaşmak istiyorum. garanti bankasından hesap açtırdım. bir iki gün sonra bir sigorta şirketinden aradım. hayat sigortası satıyorlar. ilgilenmediğimi soyledim kapattım. bir kaç ay sonra internetten hesabımı incelerken her ay düzenli olarak para çekildiğini farkettim. bankayı aradım bizimle ilgisi yok şu numarayı arayın diyip sigorta şirketinin numarasını verdiler. sigorta şirketinle gorustugumde de siz onay vermişsinizdir dediler. kesinlikle onay vermedim!! benim anlamadığım nokta şudur. hiç bir şekilde hesap numaramı vermedim ya da herhangi bir bilgi vermedim. nasıl oluyorda benden izinsiz benim hesabımdan para çekilebiliyor. kesinlikle garanti bankasına hiç güvenmiyorum. bu kadar üçkağıtçı bir banka görmedim.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir