Umut Sarıkaya – Nutella


Bu Nutella modası da yeni başladı ha. Bizim zamanımızda Sarelle vardı, ne bileyim Çokokrem vardı, onlar vesilesiyle “kakaolu fındık ezmesi” mamülünü krem çikolata sanarak çok sevdik biz. Ben bu Nutella kutella diye tutturanları işte bu yüzden samimiyetsiz buluyorum, onlar benim gözümde bizden olmayanı seven, popüler kültür hayranı kimseler.

Ayrıca bir gün sırf gıcıklığına Nutella’nın fabrikasına gideceğim, eğer tonlarca fındığı gerçekten bu şekilde ayıklamıyorlarsa Reklam Özdenetim Kurulu başta olmak üzere aklıma gelen tüm yetkili mercilere “bunlar bizi kandırıyor” diye şikayette bulunacağım.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

8 Yorum

  1. Caner, Sarelle hâlâ var hacı.. Ama biraz pahalı galiba, ben dün 350grlık yer fıstığı ezmesini aldım Sarelle’nin 7,5 TL ama çok güzel hakkaten değer yani bir de üzerinde trans yağ yoktur renklendirici madde, koruyucu madde yok diye kocaman bir yazı yazmışlar.. Krokantlısı olsa daha lezzetli olurdu sanki gibi geliyor ama bulamadım sadesi sanırım bu benim aldığım.. 2 kaşık yedinmi 2 saat uykun gelmiyor öyle düşün uykum geldikçe yiyorum valla geri kaçıyor uykum:)

  2. çok güzel bir tespit caner… ben küçüklüğümde bizim eve nutellanın girdiğini hiç hatırlamıyorum.. öğrenci evine de almıyoruz, çabuk bitiyor ve pahalı diye.. biri çok fena viral yaptı bir yerde ama farkedemediysek.. :))

  3. Batur

    Haklısınız eskiden Sarelle ile büyüyen nesle yediremezler! bu tür viralleri… Ne yazık ki yeni nesil daha yatkın pazarlanan ürünleri sorgulamadan almaya. Nutella sosyal medyayı çok iyi kullandı ve bir kültür haline getirdi olayı. Öyle ‘ekmeğe sür ye’ olayından çok uzak bir noktaya oturdu. Özellikle de yeni nesil kızlarımız çok kaptırdı sosyal medyaya kendilerini. Yazık…

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir