Eurovision 2012 şarkımız: Can Bonomo – Love Me Back


Seneye TRT ile bu Eurovision mevzusunu ciddi biçimde görüşmeyi düşünüyorum, “bırakın abi beceremiyorsunuz işte” diyeceğim. Hatta yemişim TRT’yi, Eurovision’a başvurup “bu ülkeyi bizzat ben temsil edecem arkadaş, hani nerde mikrofon nerde?” diyeceğim.

Yurovizyonu önemsemediğini söyleyen her Türk yalan söyler. Son zamanlarda iyice moda oldu “o da neymiş canım dandikten bi yarışma, hem hep siyasi oyunlar oyunlar” diyoruz ama hepimiz içten içe sonucu merak ediyoruz, Türk’üz ulan kendimizi kandırmayalım işte.

Sana gelince Can Bonomo, evladım suç sende değil, suç senin gibi kahvaltıda çok güzel dinlenecek şarkılar yapan bir adamı uluslararası şarkı yarışmasına uygun görenlerde. Yeminle söylüyorum şöyle güneşli bir pazar öğleden öncesi kahvaltımı yaparken radyoda bu şarkıya denk gelsem kanalı değiştirmem, ama şarkı “o şarkı” değil iki gözüm.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

17 Yorum

 1. Bana güzel geldi. Çok abartı bir güzelliği yok; ama dinlenebilecek durumda 🙂 Diğer rakiplere baktım da onların yanında çok iyi. Ben Adele’i merak ediyorum.

 2. Korhan

  arada ‘haydeee’ diyerek, yazar türk olduğumuzu anlatmaya çalışmış.. bizim de değerlerimiz var diyerek fikir felci geçirmiş adeta!

 3. kerem

  Bence çok iyi zaten eurovision resmi sitesinde şimdiden 5 saatlik zaman diliminde en çok beğenilen seçilmiş.

  ayrıca anadolu kültür müziği ile harmanlamış sağlam bir tarz’da olmuş

  kişisel fikrim bence yerli yabancı müzik tarafında farklı bir yer edinecek

 4. kadir

  Tınısı güzel tınısı… Müziği gerçekten güzelde, neden ingilizce ? Bu müziğe türkçe daha bir güzel olurdu. Tarzım farklı demeyi biliyosun gardaş. Türkçe söyliyeydinde bizde göreydik farkını… Bu arada Caner valla ben yurovizyonu zerre kadar iplemiyorum. Hasta olmuş olmayayım. Bu arada İki tekerlekli motorsuz taşıta, iki tekerlekli motorsuz taşıt denir ama olmadı bozuldu herhalde 😀

 5. Murat Verdigil

  Ben bu Bonomo’nun adının yurovizyona seçildiğinde duydum desem çok mu belli etmiş olurum cahilliğimi ? Ah Serap Erener Ahh. Gözünün çapağını yağına bandırayım.

 6. Türkiye’yi ingilizce ile temsil edip te zukkum kadar ingilizce bilmeyen denyolara, Anadolu Anadolu deyip te amerikan(cık) özentisi olanlara, bir de bu adamı suluvizyona tercih eden adamlara çok fena ayar oluyorum hoca! (yinede müzik hoşuma gitmedi desem yalan olur :D)

 7. Trt hiç duyulmadık bir sanatçıyı günün birinde zart diye eurovisiona çıkartıyor sonra bu adam tutup kanal kanal şov programlarında gezerek gününü gün ediyor ana bi bakıyoruz bigün tvden inmeyen sayın bonomo (ibranice iyi adam) hemencecik bir şarkı yazabilmiş ve gösteri bile hazırlayabilmiş ve daha şubat ayındayız adaylığı açıklanalı kaç ay oldu onu bile söylemicem. Sen inanmayabilirsin ama ben bu bonomo denen lavuğun siyonist ilişkisi olduğundan ciddi manada şüpheleniyorum Caner 🙂 Bir insanın anne veya babasından biri yahudiyse yemin ediyorum hayata 1-0 önde başlıyor 🙂

  http://www.haberturk.com/polemik/haber/718828-eurovisionda-illuminati-iddiasi-video

 8. Yigit

  Sarkiyi ilk dinledigimde TV’ye sirtim donuktu.. ve o da ne dedim bu saatte Sunger BOB mu yayinlaniyor !

 9. mahmut

  Herkesin zevkleri ayrıdır ama kendi adıma ben şarkıyı gerçekten çok beğendim. Tanınmayan birinin bu yarışmaya katılmasınıda destekliyorum. Bu kadar önyargılı yaklaşmayalım bence. Umarım başarılı olur.

 10. Yigit

  Ya siz neyin kafasini yasiyorsunuz anlamiyorum… Orasi eurovision. Eurovision’un ne demek oldugunu bilmeyen varsa go google!
  3. siniftaki cocuklari Yerli mali haftasinda caldiklari sarkidan ne fark var ?
  Cool olim diye de 2 hoplayip zipliyor allahin ergeni adinada sarkiya ozgu dans diyor..

  YAAAAAAAAAAAAAAAAA Bİ GİT KARDESİM

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir