Selçuk Erdem – Öğretmene Aşk Mektubu Yazmak

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

18 Yorum

 1. Korhan

  unutmuştum bu karikatürü, ben bu ayranlı çıkma teklifini kullanacaktım, iyi mi oldu şimdi hatırladığım 😀

 2. Ahmet İşsever

  Birşeyi açıklamak ya da gizli tutmak her muhakeme sahibinin yapıp yapmama ayrımıdır. Web dediğimiz ortamda biz tıpkı basın yasa ve kurallarına tabi olan kişiler gibiyiz. Dürüstlük ve neyi yayımlıyacağımız konusunda bir başımıza ya da birilerinin dürtmesiyle doğrudan herkesin eline jelatini açılmamış müstehcen şeyler veriyor olmamız ciddi ve haysiyetimizin söz konusu olduğu bir ayrımdır. Sizleri en erkenden uyarmak borcumu yerine getirdiğim sebeple beni affetmenizi dilerim. Ağabeyiniz; esenlikler, rahmet ve bereket bolluk dilerim ömrünüze dolsun dilekleriyle..

 3. Beş defa yavaş yavaş okudum, acaba “2 TL’ye yalan söyler misiniz” yazısına mı yorum yapmak istedi de yanlışlıkla buraya yazdı diye düşündüm ama Ahmet Bey’in ne demek istediğini anlamadım.

 4. Ahmet İşsever

  Müstehcenlik kavramı toplum içinde her grup insanın kendilerine göreli değil, zate kalbinizi açıyor olduğunuz şeyin kimin tarafından talep edildiğini bilmeden ve bilinmedik kimselere bilişim ve basın yayım ortamı imişce bir hak kullanarak (bu yalnız bilinç eşiğinde bir uyarım) açılmanız ya da diğer bir deyişle seçicilik hürriyetinizi kullanmanız la örtüşebilecek bir kavram..Esen kalın

  • Caner
   Yazar

   Ahmet Bey siz bir şeyleri yanlış anladınız veya yanlış yorumladınız sanırım, biz burda kötü bir şey yapmıyoruz.

 5. Ahmet bey, bir olayı (yazı,resim,video, v.s.) kapalı kelimeler üstünden eliştirmek, “şahsı yada şahısları, en erkenden uyarmak değildir!” aslında, bende bunu kendime bir borç bilip, sizi uyarmak istedim. Nitekim, ben, hukuk kitaplarında,mevzuatlarda v.b. yerlerde bile, böyle bir yorum/eleştiri/karar görmedim.

  Ayrıca, Caner arkadaşım; web sitesin de “sosyal sorumluluğu” (bknz: Sağ blokta ki “Sosyal Mesaj”) en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan/çabalayan biridir. İyi akşamlar.

 6. Ahmet İşsever

  YORUM VE ELEŞTİRİ İYİ, ERKENDEN UYARI İYİ ARTIK BEN DE OBJEKTİF BAKIYORUM VE DİYEBİLİRİM Kİ HEPİMİZ ABARTMIŞIZ…KAFİ Mİ ? esen kalın

 7. Fatih

  İki üniversite bitirdim lakin Ahmet bey’in ne demek istediğini anlamadım.Açıklayabilen varsa diplomamı vericem.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir