Şahane bir ücretsiz grafik / tema paylaşım sitesi: Xooplate.com


Bu tür siteleri keşfettiğimde inanılmaz mutlu oluyorum. Adamlar yapmışlar, arayüz elemanlarından hazır site şablonlarına, ikonlardan arkaplan resimlerine ve hatta WordPress temalarına kadar onlarca içeriği son derece nezih bir ortamda bir araya getirip kamu hizmetine sunmuşlar. Hem de öyle dandik dundik değil, Themeforest’ta satılan tasarımları aratmayacak nitelikte işler var.

Xooplate.com bence her tasarımcının alet çantasında bulunması gereken sitelerden biri.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

17 Yorum

 1. Kamil

  ‘Tasarımcının el çantası’ deyince hep aklıma Hasan Yalçın geliyor. Güzel site ekledim bookmark’ıma.

  (Şu güvenlik sorusu olayını çok taktir ediyorum, eklenti yapıp (*Yıllar sonda) dağıtma ihtimalin olabilir mi? )

  *Parantez içinde parantez olayını nasıl çözeriz?

 2. emre

  Xooplate, altta diğer web sitelerine de baktım, ingilizcem sıfırın altında olduğu için pek anlamadım. tam olarak, mesela xooprize.com bir oy verme olayı var ama tam idrak edemedim. birde diğerleri nedir anlayan yazarsa sevinirim.

 3. Kal - CEO of XOO

  Gentlemen no warez is on the site, all creative commons license, open source, commercial use only, we are really about free. We judge each file for accuracy and licensing before we approve the upload.

  Also Xooprize.com is a sister of xooplate and it is an award winning designer showcase with never been seen before Design matchups. There will be 8 XOO sites in total. Thanks for the interest everyone. Free is back!

  Google Translation:

  Hiçbir warez Beyler sitesinde, tüm Creative Commons lisansı, açık kaynak, sadece ticari kullanım, biz gerçekten hakkında ücretsizdir. Biz karşıya onaylanması öncesinde Biz doğruluk ve lisanslama için her dosya hükmederler.

  Ayrıca Xooprize.com xooplate bir kız kardeşi olduğunu ve Tasarım matchups önce hiç görülmemiş olan tasarımcı vitrin ödüllü bir. Toplam 8 XOO siteleri olacak.Ilgi için herkese teşekkürler. Bedava geri döndü!

 4. Caner
  Yazar

  Evet beyler yapımcının ağzından öğrendiğimize göre sitede warez yokmuş.

  @Kal Thank you for information and sorry about the only-Turkish anti spam mechanism. This is only way to blocking foreign spam bots.

 5. Kal - CEO of XOO

  Well its a very interesting spam protection, Never seen before!, Also if anyone wants to see what XOO is go to the father website http://www.xoolife.com, it will have a live stream of every xoo website. Lots to come and thanks for the support. Great blog by the way, Our advisor is from turkey and he says your number 1!

  Translation:

  Çok ilginç bir spam koruması da Peki, daha önce hiç görmemiştim!, Herkes XOO babası web http://www.xoolife.com gitmek ne görmek istiyor Ayrıca, eğer her xoo web sitesinin canlı akışa sahip olacak. Gelmek için çok ve destek için teşekkürler. Bu arada Büyük blogu, Bizim danışmanı türkiye den ve o 1 numara diyor!

  Kal owner of http://www.tekroc.com and XOO

 6. GeceHaramisi

  Harika bir site gerçekten. Daha önce rastlamıştım, bookmarkıma eklemediğim için kendimi aptal hissediyorum. Senin sayende tekrardan kavuşmuş olduk, teşekkürler Caner.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir