Çocuğunuzu Barbaros Hayrettin Lisesine göndermeyin

Burdan yetkililere sesleniyorum: Barbaros Hayrettin Lisesi ve içerisinde bulunduğu il ivedilikle karantinaya alınmalı, toplumun ruh sağlığı göz önünde bulundurularak bu okulda okuyan çocukların bundan sonra hiçbir koşul altında şarkı söylememeleri –gerekirse askeri güç kullanılarak– sağlanmalıdır. Bir daha benzeri durumların yaşanmaması için okul kapatılmalı ve binası Barbaros Aile Planlama Merkezi‘ne dönüştürülerek duvarlarına “Türkçe öğretemeyeceğin çocuğu doğurma! Hadi doğurdun bari şarkı söylemesine engel ol!” yazılı posterler asılmalıdır. Ayrıca bölgeye uçaklarla siyanür kapsülleri bırakma fikrimi de değerlendirmenizi rica ediyorum.

Son olarak, Cumhuriyet Gazetesine resmi ağızdan bir mektup gönderilerek “Hacılar siz yıllardır ‘Tehlikenin Farkında mısınız?‘ deyip durdunuz ama biz sizi zerre iplemedik. Meğer siz bizi apaçilere karşı uyarmaya çalışıyormuşsunuz, kusura bakmayın hele” denmeli ve itibarları iade edilmelidir.

Daha yazacaklarım var da nakarat beynimi ele geçirmeye başladı, sağlıklı düşünemiyorum… Ğüzel ğızlar… Imm şu güzeellere baaak yakıyor bak her yeri, of cicili bicili hepsi Barbaros Hayrettin Lisesi!…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

32 Yorum

 1. Bilal

  ?Türkçe öğretemeyeceğin çocuğu doğurma! Hadi doğurdun bari şarkı söylemesine engel ol!?

  😀

 2. Huseyin

  meslek lisesi öğrencileri psikopat falan derler, teknik lisede öğretmenim bu kadar ruhsal bunalımda çocuk görmedim… Pazartesi ilk iş öğrencilerimi öpmek olacak…

 3. dalay lama

  liseye veya okula birşeyler öğrenmeyemi gidiyorlar ? yoksa yoksa … söylemeye dilim bile varmıyor. işte Türkiye ! işte eğitim gerçeği. Anneler Babalar acilen silkelenip kendinize gelin… Çocuğunuz elden gidiyor…

 4. hacı ökkeş

  Utanması lazım, maarifin, tedrisatı vucuda getirenlerin pedagoji uzmanı geçinenlerin, utanması lazım annelerin, babaların, öğretmenlerin utanması lazım, cumhuriyet laiklik medeniyet nidaları atanların atatürkçü geçinenlerin, utanmamız lazım şu “vidyo” yu izleyipte nesin istikbali adına bir ürperti hasıl olmuyorsa içimizde olsada harekete geçmiyorsak. Utanmamız lazım zira bunun 10 katını bu çocukların örnek alacağı büyükler umuma,modernlik ,özgürlük ve en önemlisi sanat teranesi adı altında sergiliyor sergilettiriyor ve bunları normal karşılıyoruz.

  “Türk evladı ecdadını tanıdıkça daha büyük işler başarmak için kendinde kuvvet bulacaktır”
  Gazi Mustafa Kemal

  Demekki neymiş o örnek alınası ecdadın ismini mektebe vermek yetmiyormuş.

  Son olarak ruhun şaad olsun BARBAROS HAYRETTİN PAŞAM

 5. ahmettatar

  Çocuk belliki Türk kökenli değil videonun sonunda şah evindar falan yazıyor muhtemel kürt yahut arap kökenli.. Bu durumda lehçesini yadırgamamak lazım..

  Şarkıya gelince ilginç olmuş kendi imkanlarıyla hem videoyu hazırlayabilmeleri hem fondaki müziği, şarkının sözlerini yazabilmeleri destek verilirse başarılı eserler ortaya çıkarabileceğini gösteriyor bence.. Henüz genç çocuklar bunlar ama birşeyler üretmeye çalışmışlar ürettikleri şeyi beğenmesekte çabalarını takdir etmeliyiz bence.. 3d oyunlarla kafayı bozmaktansa gidip müzik yapmaya çalışmışlar bence takdir edilmeli.. Solistte bence İsmail YK’nın yolundan giden kudurgan sanatçılardan olmaya hevesli.. Ergenliğe yeni girmiş belli ki azgınlıktan ne yapacağını şaşırmış garibim çok görmeyin ya yazık..

  Az halden anlayın be ya..:)

 6. Samet

  Bence hep birlikte hareket edip bu elemanı intihar etmeye ikna edelim. Kendimiz için değil gelecek nesiller için.

 7. remre

  ilaçlama yapmazsan okulda olacağı budur… bunların hocalarına da bir şey diyemezsin ki..  okey yeter billi billi, hoca haydi killi killi :)))

 8. muzaffer

  çok başarlı bir kroman çalışması.
  arkadaşlar bunlar evrimini tamamlayamamışlar o yüzden çok görmeyin :):)
  kız gören ilk insanlar 🙂

 9. Ahmet Çetintaş

  ..kanka ben onu çok sevdimm.
  onun için kulağımı, kulağımı deldim..    en çok buraya güldüm.. =)

  şaka bir yana, insanın diline dolanmıyor da değil… =))
  …offf cicili bicili hepsi,
  barbaros hayrettin lisesi.. 

 10. Gerçekten kötü,itici ama bundan daha beterleri var inanın onların yaptıkları şarkıları görseniz (dinleseniz) söyleyeni değil kendinizi pencereden aşağı atarsınız. 🙂

 11. yusuf gençay

  Caner abi böyle bi şarkıyı paylaştığın için sen de artık vebal altındasın  bilesin 😀

 12. ahmettatar

  Bir ara ben sizin babanızım ben ne dersem o olur dien bir adam vardı onun adı da mı Barbaros Hayrettin di ben mi öyle hatırlıyorum..?? O şarkı aklıma gelince bu çocuğu alnından öpesim geliyor vallahi haydi lilililiiden yahut bir ajdar şarkısından daha güzel bence..

 13. ahmettatar

  Caner bak şu şarkı varya hani Jet Li ile Jason Statham’ın başrolde oynadıkları Suikastçi filminde striptizci kızların olduğu barda çalan şarkı http://www.youtube.com/watch?v=54mBfkNMCmQ geçen gün linkteki şarkıyı dinleyince bu Barbaros Hayrettin Lisesi şarkısına çok benzediğini farkettim ilk bakışta anlaşılmıyor ama Ten Dollar’ ı dinledikçe Barbaros Hayrettin Lisesi çınlıyo sanki kulaklarında insanın..

 14. ahmettatar

  ilk başta benzemiyor ama ten dollar şarkısını 5-6 defa üstüste dinleyince kulağımda mmm şu güzellere baaak ezgisi çınlıyor bilinçaltımın bir oyunu sanırsam ki..:)

 15. Mustafa

  Bu eserin özelliği bu zaten bilinçaltıyla iletişime geçiyor direk 😀 Dinlettiğim herkes bir süre sonra istemsiz bir şekilde şarkıyı mırıldandıklarını söyledi 😀

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir