Leyla ile Mecnun’u böyle izlemek bir başka güzelmiş


Dev ekran televizyon alacağınıza projektör cihazı alın hacılar, yemin ediyorum “evde sinema keyfi” dedikleri olay tam anlamıyla bu şekilde yaşanıyormuş. Gerçi bunu tamamlamak için şöyle kalifiye bir de ses sistemi lazım ama benim gibi kağıttan duvarları olan bir apartman dairesinde yaşıyorsanız zor.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

8 Yorum

 1. Çağatay

  Bunu bende kendi evim için düşünmüştüm ancak satın almaya gittiğimde, mağazadaki satıcı “projektör cihazlarının ömrünün bir televizyona göre çok kısa” olduğundan bahsetti. Haberin olsun =)

 2. Caner
  Yazar

  Yok ben de satın almadım zaten henüz, ofistekini denemek için getirdim ama eleman haklı olabilir çünkü görüntüde ölü pixeller gibi sinir bozucu noktalar çıkıyor.

  Ayrıca o nasıl bi satıcıymış öyle ya, sattığı ürünü kötülüyor 🙂

 3. Muhammet

  projeksiyonların içindeki minik ampuller taşınmaya karşı çok çok hassaslar, hemencecik patlayıveriyorlar. Kendimden biliyorum, birkaç odaya taşımaya başladığımda ölü pikseller boy göstermişti, çok sık taşıdığım için, artık projeksiyonun yansıttığı görüntüyü tül perdenin arkasından izliyor gibi olmuştum 😀 😀

 4. Atakan Kandemir

  bence çok dayanıklı ve uzun ömürlü aletler.. lamba ömrü biterse o kadar teknik servisi var götür değiştir iki dakka. senle aynı kafadayım caner ama evine annen baban vs misafir gediğinde hadi ışıkarı söndürek de bir şeyer izleyek zor aga :d

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir