Beni buraya gönderecek bir sponsor arıyorum: Hamilton Pool


Ya arkadaş gözünü sevdiğimin dünyasında ne güzellikler varmış da haberimiz yokmuş. Aslında hep oradalarmış da (“oradaymışlar” mı demeliydim yoksa? Oradamış (Bergamaca), Oradamışsım (Konyaca), Tey hana (Vanca). Evet sevgili okurlar geldik bir Yurdumuz Şivemiz programının daha sonuna…) benim mi yeni dikkatimi çekmeye başladılar bilmiyorum.

Biz burda Marmara’da fabrika bacalarının sabah akşam itinayla beslediği kirli havayı soluyalım, adamlar Texas’larda Hamilton Pool’larda mis gibi doğanın tadını çıkarsın, sağlık dolsunlar. Hak mı şimdi bu?

Beni bu mekana çok değil 1 haftalığına gönderecek bir sponsor arıyorum, kendilerinin ömür billah duacısı olurum. E oraya kadar göndermişken cebime de biraz para koyarlar herhalde. Bir de 4×4 istiyorum… Hamak, kilim bir de semaver… Olta da istiyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

11 Yorum

 1. Umut

  Amerika planları yapan birisine rotasını değiştirttin sen Caner. 😀 Gidersem ha o daşlara egonomik.com yazmadan dönmem.

 2. erkan

  vay be bende amerikayı beşeri yapılar dışında bi zenginliği olmayan insanların doğal bişiler görmek için yurtdışına para döktüğü biyer sanardım asıl cennet amerikadaymış bizim haberimiz yok

 3. Çağrı Mustafa ALKAN

  Caner ben seni artık takip etmemeye karar verdim. Olm bari kendin yapamayacaksın, bizim neden keyfimizi kaçırıyorsun ya. Ben de ilçem Karasu’yu bir dışkı (halk arasında başka bir tabir) sanıyordum. 

 4. Kamil

  Bak bu tür şeyleri paylaş sürekli, pinterestliyorum vesselam. (Bkz. arşiv; http://pinterest.com/kamilfatsa/nature)

 5. Muhammet

  Gözlerim doldu. Belki oraya hiçbir zaman gidemeyeceğimi bildiğimden, belki de o doğal güzelliklerden. 1 hafta mı? Hayal… 1 gün olsa kabul. Fakat nerde. Bazı insanlar şanslı doğuyor. Biz ise, hiçbir doğal güzelliği olmayan Afyon’da, yılın 9 ayı dondurucu soğuk ve 3 ayı kavurucu sıcak içinde geçirelim. Mayıs ayındayız ve hala Afyon’da mont giyiyoruz. Haziran dedi mi imanımız gevreyecek. Ama elin ecnebilerine bakıyorum. Hayattan soğuyorum yemin ederim. Şu anda alakasız bir biçimde gözlerim doldu.

 6. Beraat

  Yeter ama Caner abi,mahvettin bizi halimize şükredelim oturalım bizim bulamadığımızı bulamayanlar var.

 7. Uğur

  yaşıyomuyuz biz varmıyız bune arkadaş buneee ölünce hepimizin girceği yer bellide bari yaşarken kardeş kardeş beraber yaşasaydık 😀

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir