Yener feat Dj Suppa – Yaprak Düşerse

Sene 2002 veya 2003, bilmem hatırlar mı Yener ile birlikte Bergama’da bir halk konseri vermiştik. Daha doğrusu Yener gibi civar illerden gelen diğer elemanlar güzel güzel konser verirken adam gibi sahne tecrübesi olmayan biz (Yankı Bergama) avazımız çıktığı kadar bağırıp kendimizi rezil etmiştik. Güzel günlerdi.

Seneler sonra bu parçaya rastlayınca eski bir dostu görmüş gibi oldum. Yener Hacı’nın hala bu işlerle uğraşıyor olmasına da ayrıca sevindim.

Facebook Yorumları

10 Yorum

 1. Çağrı Mustafa ALKAN

  Vaay sen rap ile ilgileniyormuşsun ya. Ben de 2003’te Ceza-Fuat ile başlamış, Sago’ya geçiş yapmış, Pit10 ve Sansar’dan da keyif almıştım ama bir şarkı yaptıktan sonra bıraktım:S 

 2. Çağrı Mustafa ALKAN

  Of anam, sen neymişsin be abi demek geliyor içimden 🙂 Ya FL Studio ile o kadar uğraşmıştım ki anlatamam. 6 ay uğraştım 1 tane adam akıllı beat yapabildim. Dedim bu iş olmayacak öyle bıraktım. Kocaelirap vardı o zamanlar orada lyric topicinde takılıyordum. Beğeniliyordu da yani. Yapak mı hacı bir parça 😀

 3. Beraat

  Abi senin bize tanıştırdığın hemen hemen her müziği beğenmişliğim ve indirmişliğim vardır buda çok güzeldi teşekkürler.

 4. Mkrc

  O konseri canlı izlediğimi hatırlıyorum ilkokul 7.sınıfta falandım vay be şimdi denk gelince çok şaşırdım. Bergamalı mısın?

  • Caner
   Yazar

   Vay be ne diyorsun harbiden nerden nereye 🙂

   Yok Bergamalı değilim fakat Bergama’yı rap müzikle tanıştıran, gönlü oralarda kalmış biriyim diyebilirim 🙂

 5. Mkrc

  Bergama güzeldir herkesin gönlü kalır 😀 Alper abi falan vardı sanırım onu en son 1 yıl önce falan Bergama’da bir kafede görmüştüm tabi bildiğim kadarıyla bu rap işlerini bırakalı çok olmuş.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir