Şimdiye kadar izlediğim en eğlenceli video remix

ABD’li sıradan bir vatandaş olan Sweet Brown isimli kahramanımız yerel bir televizyona şahit olduğu kaza ile ilgili detayları anlatıyor. Kadının hali hareketleri o kadar içten, o kadar sempatik ki bazı muzip müzik insanları kendisinin internet fenomeni olmayı hakettiğini düşünüyorlar ve ortaya milyonlarca kişi tarafından izlenen böyle bir sonuç çıkıyor.

Videonun ilk 46 saniyesi orjinal roportaj görüntülerinden oluşuyor, esas olay bundan sonra başlıyor ve mutlaka ama mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Sonrasında büyük bir ihtimalle “la bunun MP3’ü yok mu?” diyeceksiniz, ki bunu düşünerek üşenmedim gittim kestim biçtim MP3’e çevirdim, aha da buradan indirebilirsiniz.

Ain’t nobody got time for that! Barbekü, Jesus…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

12 Yorum

 1. Salih Ulu

  Çok eğlenceli bir video klip olmuş.. 🙂

  Videoyu izlerken 1dk 11 sn’de sanki bizden bir video var. Bu videoyu izlediğimi hatırlıyorum, sanırım tutmasını sağlayan maya bu, izlediğimiz klibin..

 2. yusuf

  1:11’deki sanırım gurbetçi bir amcanın torununu eğlendirmek için yaptığı dansın videosu. Ayrıca burada bir tane daha böyle, çobanlık yapan bir çocuğa yapılmış bir remix paylaşmıştınız. Bu da gayet güzel; lakin onu bayağı dinlemiştim. Bir türlü videonun adını hatırlayamadım 😀 “dırıt dıırıt” diye tekrarlayan bölümleri vardı.

  Bu da güzeldi: http://www.egonomik.com/2011/06/devlet-bahceli-aka-dr-devlet-40-yapar-egonomik-mix/

 3. HOTCHE

  Bide al dedi git dedi vardir.. Benim favorim asil odur.. Vicdanin eline kimse su dokemez 🙂 o bambaska bi fenomendir.. 

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir