El çizimi olduğuna inanamayacağınız 3 boyutlu resimler


Elin Nagai Hideyuki isimli Japonu (hem de 21 yaşında) böyle resimler yapıyorken ben kendime “Şu konuda yetenekliyim” diyemem arkadaş. Yok yani kendimi bu kadar geliştirdiğim bir alan yok. O zaman tek bir seçenek kalıyor, yazının başlığında da belirttiğim üzere: Ben bu resimlerin el çizimi olduğuna inanmıyorum, kesin bir pislik vardır. Oh rahatladım… Senden nefret ediyorum çekik gözlü yetenekli çocuk.

3d drawing

3d drawing

3d drawing

3d drawing

3d drawing

3d drawing

3d drawing

3d drawing

3d drawing

3d drawing

3d drawing

3d drawing

3d drawing

3d drawing

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

11 Yorum

 1. kralizasyon

  Ya tamam, bu cızımlerde hersey bakıs acısına ve cızımdekı golgelere baglı ama nasıl bu kadar gercekcı yapıyorlar kı!? Acaba kac saat harcıyor bı cızım ıcın? Bı bakayım belkı bunun da bır speed-art vıdeosunu bulurum.

 2. kemal

  Bu yıllardır kale kenarlarında kullanılan teklojinin aynısı 😀 dogru kamera açısıyla bakınca böle güzel görünüyo. ama normal gidip bakim (kale arkası kamerası ) desen hiçbişiye benzemiyo

 3. Muhammet

  Bir de “3D Sokak Boyama Sanatı (3D Street Art)” var. Ben şahsen öyle sokaklarda yürümeye korkardım. Adamlar her şekilde harikalar yapıyorlar. Biz ise cin ali çizmekle uğraşalım.

  • deniz dsgn

   23 yasındayım 4 yıldır 3 boyutla ugraşıyorum tamamen kendi yöntemlerimle cabalarımla ögrendim o zzamanlar bu kadar bilinmiyodu sadece yerlere çizen bi adam wardı bende ondan görüp başladım çizim hayatımı biraktım ama ögrenmek isteyen warsa mantıgını anlata bilirim googledan deniz dsgn yazın cıkarım yukardaki çizimleri yapanda hide art olarak tanın bi çinli benden 2 sene sonra cıktı ortaya biz daha ilerdeyiz

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir