Ruh hastası Hint Filmi sahnesi


Traktör… Kırk yıl düşünsem aklıma traktör gelmez. Fırat boru gelir, ne bileyim kümes hayvanları gelir ama traktörlerle dövüş sahnesi çekmek gelmez, bu sadece Bollywood’a has bir şey olsa gerek. Ha bir de üzerine zil takılmış adam dövme araçları var.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

10 Yorum

 1. Muhammet

  Bu tarz, her şeyin mümkün olduğu hayal dünyası için bile fazla hayalci filmlerin çıktığı Bollywood’dan “3 Idiots” filmi nasıl çıkmış hala merak ediyorum. Çizgi film izlesem yeminle daha gerçekçi. 

 2. Gülüş

  Bunu izledikten sonra saçma dediğim bütün yeşil çam filmlerinden itinayla özür diliyorum.  

 3. ahmettatar

  Adamlarda motosiklet yok demek ki Amerikan filmlerinde motosikletin yaptıklarını traktörle yapmışlar.. İlginç olmuş o zilli şey de sanırım motosiklet çeteleri zincir kullanır ya onun yerine kullanılmış işte yöresel motifler kullanmak diye ben buna derim.. Caner filmin adı ne biliyor musun?

 4. ahmettatar

  Traktörle diğer traktörlerin üstünden atladığı sahne yokmu.. Muhteşem sahne.. Amerikan filmlerinde jetski yahut sürat teknesiyle çekilen sahnelerin aynısı bak su fışkırtıyor öncesinde falan.. Benzersiz ilginç film hala adını bulamadım o yüzden izleyemedim bu filmi ama bulur bulmaz anlatıcam mevzuyu..:)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir