2013 Saç Renkleri


2012 yılını renklerle kapattık ve şimdi sonbahara hazırız. 2013 yılına yaklaştığımız şu günlerde 2013 saç modelleri ve 2013 saç renkleri de belirlenmiş durumda. 2012 yaz aylarını biraz hatırlamakta fayda var. ilk başta retro tarz bir çok alanda karşımıza çıktı. Kıyafetlerde 1950?li ve 1960?lı yılların mükemmel çizgilerini üzerimizde rahatça taşıdık, makyajda eyeliner yardımı ile retro stile kolayca ulaştık. Kullanılan renklerde neon yavaş yavaş her alana sıçradı. Ojeler ile başlayan akım kıyafetlere, ayakkabılara, çantalara, ardından makyajlara ve saçlara da sıçradı. Çok farklı ve renkli bu sezonun ardından 2013 saç renkleri modasını merak ediyor musunuz?

2013 saç renkleri bu yazın gelişen renklerini daha da hayatımızı sokuyor. Radikal değişiklikler olmasa da özellikle renklerin ve gölgenin kullanımı daha da artıyor. İlk önce klasikleşmiş ve vazgeçilmeyen renk olan siyahı ele alalım. Saç renkleri arasında siyahın kullanımına dikkat edilmeli. Siyah ile gotik bir tarz da yakalayabilirsiniz, doğal ve ışıltılı bir görünüm de. 2013 yılı siyah rengini doğal ve ışıltılı olarak kullanmayı tercih ediyor.

Saç rengi seçiminiz açık tonlarda ise, 2012 yaz aylarında başlayan şampanya sarısı furyası 2013 ile hız kazandığını bilmenizde fayda var. Sarı rengi kendinize yakıştıranlardansanız hem daha doğal bir görünüm elde edebilir hem de modern bir hava yakalayabilirsiniz.

Saç renkleri arasında sıkça kullanılan gölge uygulaması da bu sene popülerliğini devam ettirecek. Koyu, açık tonlar ile hem doğal hem de mükemmel renkleri uyumlu hale getirebilirsiniz. Üstelik gölge seçenekleriniz klasik olmak zorunda da değil, nasıl mı?

Hatırlarsanız geçtiğimiz yaz renkler modanın her alanındaydı, tıpkı saçlarımızda olduğu gibi. Mavi, mor, pembe, turuncu, kırmızı renkler tüm canlılığı ile saçlarımızın bir tutamında yer alıyor olmasına rağmen modaydı. Bu moda 2013 saç renkleri ile devam edecek gibi görünüyor. 2013’te saç gölgelerinizi alışılmışın dışında olan renklerle deneyin, kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir