Yakında ölecek olan bir gençten tüyler ürperten hareketler

Ulan oturduğum yerde içim gitti yemin ediyorum. Şimdiden geride bırakacaklarına Allah’tan sabır dilemek lazım zira bu gidiş gidiş değil. Böyle çocuğum olsa deli gömleği giydirir yatağa bağlarım. Üç aylık bir ıslak kızılcık sopası kürü ile içindeki o aykırı ergeni tedavi ederim, o saatten sonra 20 santimden yüksek kaldırımlara bile çıkmaya cesaret edemez. Ha ben yine de yedek bir çocuk yapıp işimi sağlama alırım o ayrı.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

16 Yorum

 1. Berkay GELDEÇ

  İzlerken içim kalktı adam tek eliyle havada asılı kalıyor.Allah çocuğa akıl fikir, ailesine sabır versin.

 2. Çağlar KESKİN

  Bu çok yaşamaz abi allah şimdiden ailesine sabır versin mekani cennet olsun dicem de bu orda da rahat durmaz

 3. Usluer

  Ha ben yine de yedek bir çocuk yapıp işimi sağlama alırım o ayrı.

  Çok hoşuma gitti abi bu cümlen. 😀

 4. Ali

  Ben 5 katta evin balkonunnda aşağıya bakmaya korkuyorum millet neler yapıyor ya. Deli cesareti var hepsinde deli 🙂

 5. Bilgehan

  Adam düşersem, ölürüm veya sakat kalırım diye korkmuyor. Terledim. Üşütürsem hasta olurum, şu tişörtümü değiştireyim diyor.

 6. ahmettatar

  Hadi bu çocuğu anladım nadir insanda varolan gözükaralığa sahip dedim ama kamera elinde bu görünütleri çeken başka biri daha var oda aynı platform üzerinde duruyor ki videoyu çekebiliyor en azından bazı karelerde.. İlginç gerçekten ben de kendimi o çubuğun üzerinde hayal edince ağlamaya başlardım orda olsam kesin ağlardım sağa sola küfrederdim ne işim var benim burda derdim..

 7. adige

  burada bir “Subliminal Mesaj” gizli. mesajın konusu elemanın giydiği convers ayakkabılar. 😀

 8. Can Demir

  Tek el havada asılı durduğunda pronator quadratus hiç kasılmıyor. Tamamen aldatmaca. ( en azından o kısmı )

 9. Serdar ERMAN

  Yaşamak demek düz yolda yürüyüp sabah işe, akşam eve gelmek değildir bence. Yaşamak demek insanın kendini mutlu hissetmesidir. Bu arkadaş bu yaptıklarıyla bile şu yorumu okuyan geçim sıkıntısı yada aile sıkıntıları olan insanlardan çok daha mutlu. Gelecekte ne olacak korkusuyla bir türlü işlerini bitirmeyen, masasında ya da bilgisayarında bekleyen işlerini yapmak yerine önce bir egonomik.com’ a girip Caner neler yazmış diye merak eden insanların bir çoğundan eminim daha da mutludur. Adamın döt korkusu yok kafasına göre hem şov yapıyor, hemde eğlencesine bakıyor. 

  Kömür madeninde yerin bilmem kaç metre altına girip kazı yapan insanlarımızdan çok daha şanslı. Şimdi burada en önemli nokta ise şu; seninde dötüne güvenebileceğin güçlü bir kolun ve atletik bir vücudun olsa Toki konutlarında yaptığın şovu izlerdik televizyonun akıllı çocuğu acundan.

 10. remre

  ulan ben çıkıp ta vinçte şov yapacam desem, kameraya alacak bi tane adam bulamam yanımda! hoş çıkacak vinç te bulamam.. adamın biri gelir, “hemşerim yasah yasah… çıkaman!” der…

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir