Bir milyon dolar nasıl görünür?

bir-milyon-dolar
İşte böyle görünüyormuş. Allah’tan internet diye bir şey icat edildi yoksa bizden önceki bir çokları gibi bir milyon doların neye benzediğini göremeden bu dünyadan göçüp gidecektik. “Gidecektik” diyorum, çoğul konuşuyorum çünkü an itibariyle bu siteye giren herhangi bir insan evladının böyle bir manzarayla canlı kanlı karşılaşmış olabileceğine ihtimal vermiyorum… Demi lan? Hepimiz fakiriz demi? Fakir fakir iki damla eğleniyoruz şurda ağzımızın tadı kaçmasın lütfen.

Facebook Yorumları

17 Yorum

 1. mustafa

  1 milyonu bırak milyar dolar serveti olanlar var. Ne para arkadaş ya.. stadyum kiralamak gerek koymak için

 2. Çağrı Mustafa Alkan

  Ah Caner ah,

  Ben İzmit’e geldiğimde o kadar buluşmak istedim seninle, bir sürü param vardı kamyonun arkasında. Sana soracaktm nerelere yatırım yapalım diye ama işte sen yoğundun 🙂 Bende bunlardan çok var.

  Not: Dışındaki naylon poşetler.

 3. Ahmet gülden

  Oradaki para 1 milyon dolar değildir yahu.
  Eğer paraların her biri 100 dolar ise, destelerden her biri 10.000 dolar eder. 100 tane deste bir milyon dolar eder.
  Yani 10’luk olarak balyalanmış 10 balya bir milyon dolar eder.
  Eğer yanlış saymadıysam oradaki paletlerde bulunan paranın her katında 30 tane balya yani 3 milyon dolar var ve yine yanlış saymadıysam her palet 48 milyon dolar değerinde. Tam dolu olan paletlerdeki toplam para 528 milyon dolar. yarı dolar olanda da 39 milyon civarı olduğunu tahmin ediyorum.
  Yani bu resimde görünen toplam para 565-570 milyon dolar civarında olmalı. Eğer destelerdeki paralar 1’er dolar değilse. Eğer öyleyse, resimde 5.5-6 milyon dolar civarında para var demektir.
  Çok da değilmiş.

 4. hereIm

  sanki bana da 1 milyar dolara yaklaşık gibi geldi canlı değil animasyon olarak hazırlanmış olsa da herhalde adamlar hesaplayıp hazırlamıştır diye düşündüğüm için linkteki ile kıyasladığımızda 1 milyar dolara daha yakın görülüyor.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir