Egolabs bardakları sahipleriyle buluşmayı bekliyor

Egolabs‘ı artık bir çoğunuz biliyorsunuz değerli dostlar, Papirus içerik yönetim sistemi (ki bu çok doğru bir tanım değil, “site oluşturma aracı” gibi bir ifadenin daha uygun olacağını düşünüyoruz) başta olmak üzere, güzel memleketimize global platformda söz sahibi yazılımlar kazandırmayı amaçladığımız açık kaynak topluluğumuzun adı.

İlk yazılımımız için altyapı çalışmalarımızı büyük bir özenle sürdürürken, bir yandan da gönüllülerimizin şen olmalarını sağlayacak çeşitli aktiviteler gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bunun ilk adımı olarak, özellikle yakıtı kahve ve çay olan web geliştirici arkadaşlarımıza çok hoşlarına gideceğini umduğumuz Egolabs kupaları hediye etmek istiyoruz.

Başlangıç olarak 3 arkadaşımıza bu kupalardan göndereceğiz. Gönül ister ki konu yarışma havasına bürünmesin, işin içine çekiliş falan girmesin fakat bu 3 kişiyi bir şekilde belirlememiz gerekiyor. Bunun için ilk aklımıza gelen, artık bir klasik haline gelmiş olan Tweetle çekilişe hak kazan yöntemi. Egolabs Forum‘da veya Blog‘da bulunan, dilediğiniz herhangi bir konunun linkini tweetleyerek ve bu yazının altına mümkünse tweetinizin url’iyle birlikte yorum yaparak çekiliş hakkı elde edebilirsiniz.

30 Mayıs 2013 tarihinde Random.org üzerinden gerçekleştireceğimiz çekiliş ile kazanan arkadaşlarımızı belirleyeceğiz ve her zamanki gibi hediyelerini kargo ücreti dahil hiçbir masrafı karşılamalarına gerek kalmadan kendilerine teslim edeceğiz.

Bu etkinliğin gerçekleştirilebilmesini sağlayan değerli destekçimiz Printix Baskı ve Kartuş Evi / Sizeozelbaski.com‘a sonsuz teşekkürler.

Son bir not olarak, bu etkinliğin bitiş tarihine kadar topluluğumuza en yüksek bağışı yapan destekçimize ayrıca bir adet kupa hediye edeceğiz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

40 Yorum

  1. Esat

    Çok isterdim katılmayı ama kazanırsam bunu bana göndermenin kargo bedeli ağır olur, sırf sana masraf olmasın diye katılmayayım diyorum 🙂 kimseye yük olmak istemem. (oha ya ajitasyonda tavan bu olsa gerek)

  2. Zafer Zent

    Hep bir amerikan oyunu nidası ile baktığımız kullanmaktan sakındığımız yabancı açık kaynaklı projeler olsa da ülkemizde gerçekten açık kaynak projelere çok ihtiyaç var tabi ki bunlar da desteklendiği sürece var olurlar. Projenizde başarılar Caner umarım hakkettiği desteği alarak iyi yerlere gelen bir proje olur. Bizzat ben de elimden geldiğince test aşamalarında veya yardımcı olabileceğim diğer konularda desteğimi esirgemeyeceğim.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir