Bir kediyi nasıl etkisiz hale getirirsiniz?

Şerrefsizim benim aklıma gelmişti! Gerçi küçüktüm ufacıktım, yerde bulmuştum bir erik ve çözümü çamaşır mandalında aramıştım. İşe yarıyordu ama malum hayvana zulmetmekten başka bir şey değildi. Lan şimdi böyle söyleyince hatırladım da küçükken çekirgesinden kuşuna, kedisinden tavuğuna bilimum hayvanata öyle böyle zulüm etmedim. Bugün çocukluğumla karşılaşsam bildiğin meydan dayağı çekerim, büyüklerim yine iyi tahammül ediyorlardı bana.

Facebook Yorumları

11 Yorum

 1. Caramba

  Çok enteresan ama bir mandalla olay tamam. acaba neden böyle bir etki altında kalıyor. Çok merak ettim bak şimdi.

 2. Esat

  Bence içgüdü, normalde bilirsiniz hayvanlar yavrularını böyle taşırlar genelde de anneler. Bence kedi bu şekilde tutulduğunda eğer annesinin yanında büyümüş ise o anı hatırlıyordur, anne sıcaklığı, sevgisi kendini salıyor onun merhametli dişlerine, öyle işte 🙁 annemi özledim.

 3. Şenol Şengül

  Yahu arkadaş nerden buluyorsun böyle abidik-kubidik şeyleri. İşin gücün yokmu senin,harbiden ne oldu öle kediye yavv

 4. ismail kaya

  Muayene sırasında iyi olur aslında kediyi böyle zaptı rapt altına almak ama bizim burdaki kedilere sökmez abi bu zımbırtı 🙂

 5. Özgen ŞERMET

  benzer bi olay insanda da mevcut. İnsan ensesinde belli bi nokta mevcut oraya iğne batırırsan bu iğneye maruz kalan kişi hiç bir yerini hareket ettiremiyor.

 6. ahmettatar

  Ben denedim bizimkini banyo yaptırırken yok iyicene delirdi sırtıma pençeleriyle monalisa çizmiş şerefsiz.. Hayvanoğlu hayvanın üstünden 90 tanenin üstünde pire ayıkladım sabahın 5 buçuğuna kadar banyodan çıkmadım.. Boynuma sarılıp öpeceğine elimi sırtımı parçaladı bir de üstüne üstlük kaçtı geri de gelmedi şeref nalet.. Yok iyilik yaramıyor bunlara yok..

 7. duygu

  O pire derdi benim kizimda da var .pire tozunu denedik firladi simsiyah koltuklarimi bembeyaz etti.tararken ustumden sicradi balkondan mi kacmadi.pire damlasi surdum olmadi.en son yikadim tek tek pirelerini temizledim.tabi tam bir savas tadinda.o masum kizim exorcistteki manyak kiza dondu.yuzumde dahil kiz kavgasindan cikmis tadinda 1 hafta disarida ciziklerle dolastim.hayvana bu durumda ne ruhen ne bedenen hicbir zarar dokunmaz.keske bu videoyu o zaman izlemis olsaydim:(

  • ahmettatar

   Duygu ben bu hareketi denedim iyicene delirdi diyorum ya iyiki de denememişsin yoksa neler yapardı kim bilir seninki.. Benimki Allah’tan yüzüme dokunmadı.. Omzuma sıçrayıp sırtımı çizdi bir pençesiyle de ellerimin üstünü parçaladı.. Ama öyle çizmek değil ya bu hareketi yaptıktan sonra çıldırdı resmen yaraladı kan aktı ya pençe attığı yerlerden elimi 1 hafta doğru dürüst yıkayamadım şişti o kanattığı yerler dokundukça sızlıyordu.. Sonra kaçtı yoksa ben ona sorardım ama kaçtı bir daha da geri gelmedi.. Ben parmaklarımla tek tek buldum temizledim pireleri parmaklarımla öldürdüm ya 90 kadar pireyi saatler sürdü.. Anne evladına bu kadar özenmez ama nankör işte kaçtı gitti.. Namussuz nankör falan ama yine gelse yine sevdirir kendini ya kedi işte insan onu beslerken Aslan yavrusu besliyor zannediyor kendini..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir