Hitler’i hasretle anıyoruz!

hitler
Hitler‘i hiç olmadığı kadar büyük bir hasretle anıyorum. Keşke bugün onu yine kötü, zalim bir karakter olarak ancak dünya üzerindeki bütün Yahudileri katletme misyonunu tamamlamış biçimde hatırlasaydık. Keşke sonuna kadar gidebilseydi de şimdi İsrail isimli gayrı meşru bir ülkenin zulmüne tahammül etmek zorunda kalmasaydık.

İnsanları kaçacakları tüm kapıları kapatarak karadan, havadan ve denizden bombalamak kelimenin tam anlamıyla cinayettir. Bu cinayete ortak olan ve destek veren her kim varsa Allah bin kere belasını versin!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

10 Yorum

 1. Selo

  şimdi Caner abi iyi hoş demişsin. Ben de Hitleri severim ama aklıma şöyle bir şey geliyor: Hitlr nasıl ki yahudilere soykırım uygulamışsa yahudilerde şimdi araplara soykırım uyguluyor. İkiside kötü bir şey değil mi? Şu anda İsrailin yaptığı suçsa Hitlerin yaptığınında suç olması gerekli.
  Ayrıca beni rahatsız eden bir nokta daha var. Bu filistin olayları olunca hemen sosyal medyada boykot listesi vs. dolaşıyor. Bakıyorum listeye. Günlük hayatta kullandığımız pek çok marka var. Hadi bir çoğu israil markası olmasın ama gerçekten de gavurlar çalışıp üretiyor. Bizde ancak onların ürettiklerini alıyoruz. Neden bir müslüman ülkesi teknoloji üretip satamıyor. Biz müslümanlar neden böyleyiz? Orta doğu neden kan gölü? Neden bir Almanya gibi titreyip kendimize gelerek gelişmedik?

 2. Caner
  Yazar

  Şimdi Selocum ben esasen Hitler’i sevmem. Zalimi sevmek fıtratımda yok. Günümüz Yahudileri bu isme karşı aşırı derecede hassas oldukları için inadına zikrediyorum. Öte yandan Hitler dediğin adam İsrail’in kurulmasını sağlayan ve yine ilginç biçimde Yahudilerin bugünkü rollerini biçen adamdır. Bunu şu yazımda kısmen anlatmıştım:
  http://www.egonomik.com/2014/07/israil-neden-dunyanin-en-zararli-ulkesidir-neden-durdurulmalidir-ve-nasil-durdurulabilir/

  Bunların hepsi birbiriyle bağlantılı. Bizim üretemiyor oluşumuz, müslümanların cahil oluşu, İsrail gavatına bütün dünyanın sessiz kalıyor oluşu hepimizin Yahudiler tarafından kurulan ve işletilen bir mekanizmanın çarkları arasında yaşıyor olmamızdan kaynaklanıyor. Adam kendi çöplüğünde senin güçlenmene fırsat verir mi? İktisat, ekonomi, borsa gibi kafa karıştıran kavramların hepsi yine bunların icadı. Eğitim sistemini yine onlar kontrol ediyorlar, din ve ahlak mefhumlarından insanları arındırıp istedikleri gibi köleler yetiştiriyorlar. Böyle bir ortamda bizim elimizden gelen tek şey de “Biz niye böyleyiz biz niye üretemiyoruz” demek oluyor.

  Bunların hiçbiri komplo değil, adamların “İnsanlar sizin kölelerinizdir. Onları o hale getireceksiniz ki çaresizlikten kolları iki yana düşecek” türü öğretileri var. Araştırmak lazım.

 3. Cansın

  canercim sana katılmıyorum.arkadaşında dediği gibi bir katliamı lanetlerken diğerini savunmak ne kadar doğru?

 4. Mehmet ÖZDEMİR

  Caner kardeşim, sana tamamen katılıyorum. Şimdiki yazında ve link verdiğin diğer içerikteki ince ayrım fizandan anlaşılıyor. İsrail denen millet kadar aşağılık bir ırk bu dünyaya gelmemiştir. Hiçbir millet israil denen aşağılık millet kadar adi olup da bombalanan, çocuklar, bebekler dahil kol,bacak,baş dağılırken, hakim bir tepeden, ellerde bira, alkış ve kahkahalarla izleyemez. Dediğin gibi keşke Hitler misyonunu tamamlayıp, bunların kökünü kazıdıktan sonra göçseydi bu diyardan..

 5. aliay

  hali hazırda her şey tamam neredeyse, bir Hitler haricinde…

  özlem, hasret, sabır hatta çok daha önemlisi umutla bekliyorum/bekliyoruz…

  Hitler mi zalim mişşşş”hişt
  akıllı olun akıllı… hümanist moduna ya hiç girmeyin yada hiç çıkmayın.

  sen ben biz nasıl her şeyi hazmedemiyorsak o mübarekte hazmedememiş. milyonlar ölmüş, sefalet almış başını gitmiş.. “tir.. doğrudur ve,lakin dava büyük be kardeşim niye anlamamazlıktan geliyorsunuz
  orhan gencebay diyor ya hani batsın bu dünya diye gerçekten de Öyle…

 6. pelin

  Hiçbir devlet masum değildir , Struma Gemisi olayında birçok devlet vardır Naziler, Türkler,İngilizler,Eski Sosyetler Birliği 800 kişinin sağlık sorunları, yetmiş gün bir geminin içinde bekletilip sonra geminin patlatılması bunlar insanlığa sızmaz ve bunun üzerine 800 kişinin ölümünün yok sayılması… bazıları daha az cinayet bazıları ise daha fazla cinayet işleyerek gündemde olmuşlardır.Burada bir adamı korumak onu temize çıkarmaz insanoğlu vicdandan yoksunluğunu tarihin her sayfasında görebilirsin bu Türk, Alman,İngiliz…
  Soykırımın her türlüsü kötüdür bu bir gerçek, Kırım Türkleri , Yahudi … Birisini savunurken diğerini kötülemek insanoğlunun huyunu gösterir.Tarihteki kötü olaylardan ders çıkarıp önümüzdeki adımları ona göre atmalıyız, Tarihin yanlışlarını savunmak bizi olduğumuz yerde durmaktan başka bir faydası yoktur

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir