Ceza’nın imzalı Suspus albümünü kazananlar belli oldu

Evet sevgili dostlar bir süre önce başlattığımız “3 kişiye CEZA’nın yeni, imzalı #Suspus albümünü hediye ediyoruz!” başlıklı yarışmamız sona erdi ve kazanan arkadaşlarımız belli oldu. Çekiliş sonuçlarını yukarıdaki video aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Adreslerini bize iletmelerinin ardından hediyelerini kendilerine en kısa sürede göndereceğiz. 10.06.2015 tarihine kadar ulaşamamamız halinde hediyeler sırasıyla yedek talihli arkadaşlarımıza devredilecek.

Diğer arkadaşlarımız üzülmesinler, şanslarını tekrar deneyebilmeleri için yeni yarışmalar organize etmeye devam edeceğiz.

Herkese bol müzikli, bol Ceza’lı günler!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

6 Yorum

 1. Tahsin S.

  Kazandığım ilk çekiliş oldu bu, gerçekten de benim için önemli olan bi albüm.. Sağolasın abi, hemen paslıyorum bilgileri 🙂

 2. Berke Onur Süneçli

  İmzalı ön siparişi kaçırdığım için çok üzülmüştüm burda çekiliş olduğunu görünce bi umut dedim ondada şans bana gülmedi

 3. Cihan Aziz Döner

  alttaki parçayı çok tuttum skrillex tadında saolsın caner abi sayende bi parça daha öğrendik, ”20k PEGBOARD NERDS” çok iyi şarkıymş.. shazam sağolsun.

 4. Furkan Doğanay

  Sanırım 3 arkadaştan birisi iletişim kurmazsa ilk yedek olarak albümü ben kazanacağım, ki öyle olmasını ümit ediyorum. Çekiliş için teşekkürler. Devamını bekleyeceğiz.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir