2018’in en trend erkek kısa saç modelleri

Artık günümüzde kadınlar kadar erkekler de saçlarına özen göstermekten geri kalmıyorlar. Bunu saç için değil de komple bakım olarak genellersek erkekler kadınlara yetişmiş durumda. Artık Erkekler bile saç modelleri araştırması yaparken İngilizce kelimeleri kullanıp kendine yeni bir saç modeli aramasını yapabiliyorlar. Ve hayatımıza yeni yeni erkek saç modelleri isimleri geliyor. Bunların arasında pompadour ve undercut saç modelleri en popülerleri.

Erkek Saç Modelleri

Bir erkeğin makyajı saçıdır lafını kanıtlayabilirim. Kim dediyse çok güzel demiş. Bakım konusunda kadınlar erkeklere göre daha ön planda gözükse de geçtiğimiz yıl erkekler internet ortamını saç modelleri konusunda çok fazla kullanmışlar ve erkek saç modelleri sorgusu yapan arkadaşlar berberlerine bu modelleri göstererek ilham alıyorlar.

Kısa saçlı erkekler de uzun saçlı erkekler kadar bakım yapıyorlar. Çünkü kısa saç modasını takip eden erkekler ayda en az bir kez kuaföre gitmek durumunda. Saçlar çabuk uzadığında durum böyle oluyor. Uzun saçlı erkekler genellikle düz saçlara sahip oluyor. Kıvırcık yada dalgalı saçlara sahip olan erkekler ise kısa saç kesimlerini tercih ediyor. 

Kısa Saç Modelleri

Yaz aylarında kadınların en sevmediği saç modelleri kısa saç modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Sıcak mevsimlerde uzun saçlar kadınları bunaltıyor ve problemi saçlarını kestirerek çözüyorlar. Birbirinden güzel kısa saç modelleri var. Fakat kısa saç kesimlerinden etkili sonuç alabilmek için öncelikle yüz tiplerine bakılması gerekiyor. Yüzünüz yuvarlak ise daha çok küt kesimler yakışacak demektir. Düz bir yüze sahipseniz kısa dalgalı saç modellerini tercih etmek zorundasınız.

Kısa saç modelleri seçimi konusunda çok dikkatli davranmak gerekir. Seçtiğiniz bir kısa saç modeli eğer yüzünüz için yanlışsa bu sizin için aylarca saçınızın uzamasını beklemenize neden olabilir. Erkek saç modelleri ve kısa saç modelleri konusunda en iyi ve popüler katalog ve resim galerini görmek için Fikirkatalog adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.