Facebook Yorumları

13 Yorum

 1. hakan

  Eline sağlık çok güzel olmuş tebrik ederim. Ama birşeyi unutmuşsun Atatürk’ü ekleyerek hata yapmışsın. Eğer fetullah gülen çocuklarla oynarken yapsaydın kesin derece alırdı. Bu hale geldi mağlesef tekrar tebrikler.

 2. Caner
  Yazar

  Hakan görüşün için çok teşekkür ederim fakat keşke konuyu oraya taşımasaydın, bu olaylardan tiksiniyor olmam bir yana yeri burası değil :)

 3. Kemal

  çok güzel bir tasarım çok hoşuma gitti ama sanırım google daha çok world bir çalışma istiyordu belki ondan dolayı kazanamadın. Eline sağlık

 4. Ahmet Çetintaş

  Gerçekten harika olmuş derece yakışırdı bence..

  Google ın bazı işlerini anlamak oldukça zor. Kim bilir hangi tasarımlar dereceye girdi, bir de onları ekleseydinde kıyaslama yapsaydık.

  Fetullah Gülenci arkadaşada şunu söyliyim: “Böyle tasarım, sanat konularında
  bari at gözlüğünü çıkar. Bazıları görüşleri uymuyor diye Atatürk’e düşman oldu ama biz kimselere, söz konusu Fetullah Gülen bile olsa, düşman olamadık çünkü yaradılanı hoş gördük yaradandan ötürü!!!”

  Neyse ellerine , emeğine sağlık kardeş…

 5. Ahmet Çetintaş

  Bi düzeltme yapıyım yazıyı tekrar okudum diğer tasarımları link olarak eklemişsin dikkatimden kaçmış kusura bakma..

 6. Ahmet Çetintaş

  Aslında haklısın galiba yanlış anlamışım x) İlk okuduğumda böyle anlamamıştım. Tepkimim sebebi 23 nisan tasarımında bu günü çocuklara armağan eden Atatürk’ün olması kadar normal bir şey olamaz diyeydi.  Hakan’ın asıl söylemek istediği benim ilk anladığım şekliyle olmadığını farkettim kusura bakmayın tekrar…

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir