3 kişiye TemplateMonster’dan premium tema hediye ediyoruz!

Evet sevgili dostlar, bahar aylarına merhaba dediğimiz, içimizin kıpır kıpır olduğu şu günlerde sıkı Egonomik’çilerin gönüllerini daha da bir şen eylemek üzere etkinliklerimize tam gaz devam ediyoruz. Bu seferki yarışmamızı tey Amerika’lardan getirdik. Web tasarım ile bir şekilde ilgilenmiş olan hemen herkesin ismine aşina olduğu efsanevi site TemplateMonster ile yaptığımız işbirliği neticesinde 3 şanslı okurumuza profesyonel web şablonu (tema) hediye edeceğiz.

Bu ismi daha önce duymamış olan arkadaşlarımız için firmayı kısaca özetleyecek olursak; TemplateMonster web üzerinde bulabileceğiniz en geniş tema arşivine sahip olan bir online tasarım mağazası. Bugün itibariyle pek çok farklı alana hitap eden 30.000’i aşkın temaya mağaza üzerinden erişebilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Web sitesi şablonlarının yanı sıra, Joomla gibi popüler CMS (İçerik Yönetim Sistemi) yazılımları, WordPress gibi blog sistemleri, ayrıca Opencart ve PrestaShop gibi e-ticaret platformları için geliştirilen sayısız profesyonel tasarım, 10 yılı aşkın bir süredir mağaza üzerinden kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Gelelim yarışmamıza. Başlıktan da anlayabileceğiniz üzere 3 okurumuza TemplateMonster Premium ürünlerinden hediye edeceğiz. Bunun için temel olarak her zaman yaptığımız gibi “Sosyal medyada paylaş – Yarışmaya katıl” modelimize sadık kalacağız ancak bu sefer kazananları belirlemek için biraz daha farklı bir yol izleyeceğiz. İşin içine kreatif (yaratıcılık demek istemediğim için bu kelimeyi tercih ettim) ve muzip fikirlerin girmesini, dahası hediyelerin onları gerçekten isteyen kişilere gitmesini istiyoruz. Detaylı açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

Premium tema kazanmak için yapılması gerekenler

 • Aşağıda yer alan metni Twitter, Facebook ve Google+ gibi sosyal medya hesaplarınızın bir veya birkaçında, ayrıca dilerseniz blogunuzda veya web sitenizde paylaşın:


 • Templatemonster.com sitesi üzerinden ücret veya özellik kısıtlaması olmaksızın dilediğiniz kategoriden sahip olmak istediğiniz temayı seçin. Seçtiğiniz temanın ID’sini kopyalayın (Tema ID’sini nereden bulabilirim?) ve bu yazının yorum bölümüne geçerek, sosyal medyada yaptığınız paylaşım veya paylaşımların linkleri ile birlikte temanın ID’sini ekleyerek o temayı neden istediğinizi belirten bir yorum yazın (yorum yazmak için tıklayın).

  Yorum örnekleri:

  Bana profesyonel bir WordPress teması verin, Türkiye’yi Egonomik’ten çok daha süper bir kişisel blogla tanıştırayım (Tema ID: #48424) https://twitter.com/egonomik/status/440478683216609280

  E-Ticaret sitemizde 3 yıldır aynı tasarımı kullanıyoruz, örümcek ağlarını temizlemekten satış yapmaya fırsat kalmıyor (Tema ID: #48424) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152242904324324

  Joomla altyapılı bir sitem var ancak siteyi her açtığımda gördüğüm manzara bana bebek kakasını hatırlatıyor. Midem bulanıyor, ilgilenesim gelmiyor. Yar bana profesyonel bir tema! https://plus.google.com/+Caner%C3%96NCELegonomik/posts/5ML3AAEymsF

Yorumlarınızda “Çok istiyorum, keşke benim olsa” türü klişe ifadeler kullanmak yerine o temaya neden ihtiyacınız olduğunu mümkünse esprili bir dille anlatmaya çalışın. Zira bu sefer çekilişi tüm yorumlar için değil, en etkili, en içten bulduğumuz 10 yorumu seçerek yapacağız. Yani bu kez tek ve en büyük etken şans değil, sizsiniz.

Şunu da belirtmeden geçmeyelim, ister 45$, ister 250$’lık bir tema kazanmış olun, o tema için ömür boyu lisans ve dilediğiniz zaman başvurabileceğiniz 7/24 destek hakkına da sahip olacaksınız. Bunun yeni bir web sitesi projesine başlamak veya halihazırdaki sitenizi tamamen yenilemek için ayağınıza kadar gelen süper bir fırsat olduğunu düşünebilirsiniz.

Yarışma kuralları

 • Her okurumuz yarışmaya bir yorum ile katılma hakkına sahiptir
 • Yorum yazarken mutlaka gerçek ve çalışan bir e-posta adresi kullanılmalıdır. Kazanan okurlarımıza lisans kodları bu e-posta adresleri üzerinden ulaştırılacaktır.
 • Yarışma 11 Mart 2014 tarihinde sonlanacaktır
 • Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bu yazının altına yorum yazabilirsiniz

Herkese bol şanslar!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

16 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir