3D park etme oyunu

Üç boyutlu oyunların adresi 3doyuncu.com, her yaştan oyuncunun yine çok dikkatini çekecek türden eğlenceli bir oyunla daha karşınızda. 3D Park Etme isimli bu oyun evde veya ofiste, dinlenmek, stres atmak ya da boş zamanlarınızı değerlendirmek istediğinizde imdadınıza yetişen türden. Unity motoru ile hazırlanan ve Flash tabanlı bir browser oyunu olan 3D Park Etme oyununun senaryosu, bir süpermarketin otoparkında zamana karşı yarışarak olabildiğince çok sayıda arabayı, diğer arabalara ve duvarlara çarpmadan, hızlı biçimde park etmek üzerine kurulu.

Her gün daha da gelişen web teknolojilerinin bir getirisi olarak grafiklerin ve oynanabilirliğin yüksek olduğu Flash oyunlar artık hayatımızın bir parçası haline geldi denilebilir. Web sitelerinde sorunsuzca dolaşabilmenize olanak sağlayan ortalama bir bilgisayar ile, ekstra herhangi bir konfigürasyona veya donanıma ihtiyaç duymaksızın 3d park etme gibi üç boyutlu browser oyunlarını, takılma veya kesilme olmadan rahatlıkla oynayabilirsiniz, bunun için sadece internete bağlı olmanız yeterli.

Orjinal ismi Shopping Mall Parking olan 3D Park Etme oyunu, online oyunlar konusunda tecrübesi tartışma götürmez olan Miniclip tarafından hazırlanmış. Tarayıcı üzerinden rahatlıkla oynanabilen oyun aynı zamanda iOS ve Android tabanlı cep telefonları ve diğer bir çok taşınabilir cihaz ile de tam uyumlu. Hemen her yaştan oyuncuya hitap eden 3D Park Etme oyunu göz alıcı grafikleri ve hepsinden önemlisi kullanıcıyı zorlamayan kontrolleri ile boş vakitlerinizi eğlenceli dakikalara çevirmeye aday.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir