Acer marka notebook sahibi olmanın avantajları


Eğer Acer marka bir leptopunuz varsa siz de o şanslı, seçkin güruhun arasındasınız demektir. Siz, “teknik destek” ifadesinin “kullanıcı hatası gardaşım” cümlesine tekabül ettiğini herkesten önce tecrübe etmiş, diğer insanlar firmalarından teknik destek almak için koşuştururken siz nasıl olsa her türlü problemin üzerinize yıkılacağından emin biçimde evinizde oturur çayınızı yudumluyor olursunuz. Kasmazsınız.

Leptopunuzun dandik malzemeden üretilen ekranı, siz hiçbir ekstra kuvvet uygulamamanıza rağmen içerden çatladıysa kaderinize razı olmanız gerektiğini bilir, evde kendi imkanlarınızla bu soruna çözüm aramaya koyulursunuz. Çünkü Acer, insanların yaşadıkları sorunları kendi başlarına çözmeleri gerektiğine inanan, başka kimsenin uygulamaya cesaret edemediği benzersiz bir şirket politikasına sahiptir.

Acer çocuğunun problemleriyle yüzleşmesini ve kimseden yardım almadan üstesinden gelmesini isteyen baba gibidir. Bunun müşterilerini daha da güçlendireceğine inanır. Yatak satma konusunda uzmanlaşmış olmanızın hiçbir önemi yoktur, bu öyle bir politikadır ki leptopunuzun kırılan ekranını kendi başınıza söküp, kasayı masaüstü bir monitöre adapte etmenize yarayacak kadar teknik bilgi sahibi olmanızı sağlar.

İşte bu Acer için paradan daha önemlidir.

Ayrıca bkz: “Acer?dan şikayetçiyiz

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

14 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir