Adidas Facebook Superstar ayakkabı konsepti


Hem bir Adidas Superstar tutkunuysanız hem de “Facebook’suz yapamam” diyorsanız bu ayakkabılar tam da size göre. Gerçi şahsen pek etkilendiğimi söyleyemeyeceğim zira ben zaten hiç bir zaman sıradan bir ayakkabı olarak Superstar’a neden bu kadar mana yüklenip deve yükü paralar karşılığı satıldığını anlayabilmiş değilim. Bu modelde bir de Facebook esamesi varken Allah bilir üretilse kaç paralardan satılır da yine kaç tane alıcı bulur.

Neyse, “Facebook ayaklarınızın altında” güzel bir slogan olurdu bence.


Fikir ve tasarımın sahibi Gerry Mckay, hünerlerini şurada sergilemiş.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

6 Yorum

 1. Köksal dedi ki:

  yaklaşık 10 seneden beri superstar giyiyorum bu kadar giyip çıkarması kolay bi ayakkabı olamaz topuk kısmına dokunduruyorsun diğer ayağının ucuyla hemen çıkıyor ve çok rahat bu modele gelincede fena sayılmaz ama facebook yerine google olsaydı direk alırdım çünki facebook’a karşı biraz antipatim var eski sevgililerimi görüyorum ediyorum bana hiç bi katkısı olmadı bilakis hep zararı oldu bide üstüne engel yiğince profillerinide göremez olduk facebook’u gerçekten hiç ama hiç sevmiyorum birde bing’e desteklediğini açıkladı r10 da birçok tartışma konusu oldu Google biticek diye ama yakında facebook’un sonunu hep beraber izlicez… I Love Google !

 2. Ümit ÇEVİK dedi ki:

  giyecek ayakkabı buldukda faceBOOK lu olanı kaldı

 3. Kelimeler Benim dedi ki:

  Superstar, sürekli taklit yapımlarını aldığım görünümü ve kullanışı harika olan bir ayakkabı. Maddi imkansızlıklardan dolayı orijinalini almak nasip olmadı. Bu facebook modeli içinse iki defa düşünmek lazım. Apaçivari kokular geliyor burnuma :)

 4. Köksal dedi ki:

  kesinlikle “kelimeler benim” bu ayakkabıyı hiyip saçları dik dik olan birde angel parfümü sıkan gençlerin ayağında olucak birde apaçi marşı eşliğinde :D

 5. face dedi ki:

  haha gerçektende süpermiş almak ısterdım fakat bıraz tuhaf durmazmı facebook yazılı ayakkabı komik olur be :D teşekkürler bilgi için

 6. oğuzhan dedi ki:

  Bence çok güzeL. Türkiye`ye gelse kapış kapış gider..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.