Ailenizin video dönüştürme programı: Format Factory

Bilinen tüm video formatlarını dönüştürebilen, zarar görmüş ses ve video dosyalarını onarabilen, DVD Rip özelliği bulunan, iPhone ve iPod multimedya dosyalarını destekleyen bol işlevli ve en önemlisi ücretsiz bir video işleme programı mı arıyorsunuz? Yani henüz Format Factory ile tanışmadınız.

Bunca yeteneğine rağmen nasıl olup da ücretsiz dağıtıldığı henüz anlaşılamamış bir program Format Factory. Tüm popüler video formatlarının yanında farklı medya biçimlerini de piyasada bulunan ücretli muadillerine kıyasla daha hızlı bir şekilde dönüştürebiliyor.

Mp4, .avi, .3gp, .gif, .rmvb, .wmv, .mpg, .mkv, .vob, .mov, .flv, .swf , .mp3, .wma, .flac, .aac, .mmf, .amr, .m4a, .m4r, .ogg, .mp2, .wav, .jpg, .png, .ico, .bmp, gif, tif, .pcx, .tga, uzantılarına sahip dosyaları harika bir şekilde işliyor ve alışılagelmiş ücretli programların yaptığı gibi videonuza sinir bozucu watermarklar iliştirmiyor.

Vapurlarda tıraş bıçağı satmaya çalışan pazarlamacılar gibi olacak ama: Bitmedi! Tüm bunlara ek olarak video ve ses dosyalarını birleştirme, –ve benim sıkça kullandığım– videolara altyazı gömme gibi kullanışlı özellikleri de var.

Kategorilendirilmiş simgeler ve butonlar bakımından oldukça başarılı bir arayüzü olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik Türkçe dahil olmak üzere tam 62 dil desteği bulunuyor. Andorid, iPhone ve Nokia telefonlar ile XBOX, Sony PSP ve PS3 sistemleri için HD kalitesinde videolar dönüştürmenizi sağlayacak ön tanımlı şablonları mevcut, yeter ki birkaç ufak ayrıntıya hakim olun.

Mükemmel sonuca erişmek için medya işlemek istediğiniz medya dosyasının Bitrate, FPS ve Örnek oran seçeneklerini varsayılan olarak yapılandırmanız yeterli. İhtiyaca göre ince ayarları kullanarak hedef videonun boyutlarını ve çıktı kalitesini de belirleyebilirsiniz ve en güzel tarafı tüm ayarlarınızı daha sonra kullanmak üzere şema olarak kaydedebiliyor olmanız.

İster ileri düzey, ister sıradan bir kullanıcı olun, Format Factory ile video işleme konusunda yeni deneyimler kazanacağınız kesin.

Format Factory indir:
http://www.pcfreetime.com/download.html

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. yakup dedi ki:

  Kendisiyle uzun zaman önce tanışmışlığımız vardır, yutub’dan indirdiğim videolardan azmı empe3 yaptım zamanında :)

 2. Mert dedi ki:

  total video converter daha çok işime yarıyor.tavsiyemdir.save2pc yide deneyin(video indirmede)

 3. TARIK dedi ki:

  kurulumu yaparken ortada bir yerde duraklama oluyor. siz ileri butonuna basmadığınızı zannediyorsunuz ancak hızlı bir şekilde ilerliyor kurulum ve arada v9 illetine bulaşmış oluyorsunuz.
  geçmiş olsun :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.