Aldatılan kızın intikamı


Bu kızlardan korkulur arkadaş. 17 Yaşındaki Fulya isimli genç kız kendisini en yakın arkadaşıyla aldatan 2 senelik erkek arkadaşı için psikopatça bir intikam planı hazırlamış; elemanın “çok özel” fotoğraflarının bulunduğu fotoğraf makinası gibi bir takım ortak eşyalarını internetten satışa sunmuş ve bir de konuyla ilgili video çekmiş.

Esas mevzu için bkz: “Aldatılan kızın intikamı” reklam kampanyasının perde arkası

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

8 Yorum

 1. Mustinet dedi ki:

  Kıza kaşar diyor ama kendisininde ondan kalır yanı yok gibi. Gittigidiyor’un isminin pek fazla telafuz edilmiş olmasından dolayı birçok kişinin burnuna reklam kokuları gitmiştir. İşin zerzevatlık kısmı beni pek ilgilendirmez ama bu tür reklam yapacak olanlar için tavsiyem videoyu yayına sokmadan önce cloud hosting konusunda bilgi alıp 1-2 günlüğüne cloud hosting hizmeti kiralayın. Mazallah erişilmeme gibi bir durumla karşılaşırsanız reklamlar boşa gider.

 2. Caner Öncel dedi ki:

  “Kıza kaşar diyor ama kendisininde ondan kalır yanı yok gibi” Oh bee! Ben de bu kızla ilgili aklımda dolaşan düşünce ne diyordum, duygularıma tercüman oldun Musti :)
  Reklam olayına gelince; sen böyle söyleyince ciddi ciddi o gözle baktım ve evet kızın kesintisiz düzgün Türkçesi, mekan, video kalitesi hepsi sanki video amatör gibi gösterilmek istenmiş imajı uyandırıyor. 10 haber sitesinden 9’unun bu videoyu yayınlamış olması da cabası.

 3. şeyda dedi ki:

  evet saolsun bi arkadaş da (tanıyosun) beni uyardı reklam olduğu konusunda davranışını burada bazı çelişkiler dikkatimi çekmedi değil. yani mertin resimlerini de gördükten sonra emin oldum (böyle bir kız kendini rezil eder mi diye). olay gerçekse kız için sizin kullandığınız yakıştırma benim feysimdeki arkadaşlarımın arkadaşlarına kadar aynı .ama bu hem şöhreti yakalamk hem de sitenin reklamını yapmak için ,bi taşla iki kuş misali,yapılmış olma olasılığı yüksek. eğer reklamsa kıza iyi para vermişlerdir. ancak reklam yasalarına göre haksız rekabete girer mi bilmem çünkü reklam adı altında yapılmıyor ,gerçek bi olay olarak gösterildiğinden etkisi reklamın kat be kat daha fazlası. ;)

 4. UB dedi ki:

  Bir de bu var:
  http://www.bobiler.org/monte.asp?m=129458

  İyi dalga geçmişler.
  :))

 5. Cihan Aziz dedi ki:

  zuhauh muhauah puahuah

 6. GERCEKCI dedi ki:

  valla ne olursa olsun bu kıza afferın en ıyısını yapmıs yanı   sız boyle cesaret gosteremedıgınız ıcın bence  boyle yorum yapıonuzzzz                                                       SENI DESTEKLIYORUMM  TATLIMM                                                      

 7. Caner Öncel dedi ki:

  @GERCEKCI senin gerçekten var olduğuna inanmayı reddediyorum.

 8. FATİH dedi ki:

  reklamda olsa kız taşı gediğine koymuş hatta koymamış oturtmuş

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir